Petr Janda se zbláznil: Táhne mu na osmdesát a chce další dítě

Petr Janda a manželka Alice
Petr Janda a manželka Alice
Zdroj: Herminapress.cz

Rocker Petr Janda se zřejmě zbláznil. Tak přesně tohle se musí honit v hlavě kdekomu v jeho okolí. Frontman kapely Olympic totiž prohlásil, že by chtěl další dítě, a to mu táhne na osmdesát. Jako by mu nestačilo, že už je mnohonásobným dědečkem a dokonce pradědečkem.

Petr Janda má širokou rodinu, ale zřejmě mu to nestačí. Se svojí o několik desítek let mladší manželkou by měl rád další dítě, a to i přesto, že mu táhne na osmdesát. Janda má se svojí manželkou Alicí dvě děti - Anežku a Rozárku. Kromě nich má ještě další dvě děti a několik vnoučat. Frontman kapely Olympic měl za život mnoho žen, ale až s Alicí je to zřejmě to pravé.

„Moc bych si přál ještě jedno dítě, holky už jsou samostatnější a já bych chtěl zažít mít ještě jedno miminko. Žena by si přála klidně dvě,“ řekl Expresu. Měl by si však uvědomit, že už ale není nejmladší a děti by měly svého tatínka přeci jen nějaký ten čas zažít. Nejmladší holčičky si Janda užívá jak může a je s nimi spokojen.

„Máme skvělou rodinu, já jsem za holky rád. Dokonce začaly obě hrát na piano, ale asi bych si nepřál, aby dělaly v šoubyznysu, naše práce je pořádná řehole,“ dodal šťastný táta. Těžko říct, čím se jednou budou dívky živit, když vidí, co dělá tatínek.

Má velkou rodinu a chce ještě větší

Kdyby měl Janda skutečně další dítě, mohlo by se stát, že by ten nápor prostě nevydržel. Už takhle má kromě Anežky a Rozárky ještě dceru Martu a Elišku. O syna Petra bohužel přišel. V pětatřiceti letech totiž prohrál boj s rakovinou. Právě díky němu je Janda už i pradědečkem.

Chce další dítě

Malý Josífek se narodil manželce Jandova vnuka, jenž je synem zesnulého syna Petra. Rocker se z malého chlapečka moc raduje. Možná to ho přivedlo k myšlence, že by se svojí ženou mohl mít další dítě. Tak uvidíme, třeba nás Janda ještě překvapí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky