Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vdaná transgender modelka Peťa Nitka děti neplánuje: Transplantaci dělohy nechce

Peťa Nitka
Peťa Nitka
Zdroj: Profimedia
Peťa Nitka

Česká transgender modelka Peťa Nitka žije už několik měsíců v Dubaji, kde se také seznámila se svým manželem, slavným pákistánským TikTokerem Harisem Khanamem. Vzali se před měsícem a už si plánují, jak bude jejich společný život vypadat. O dětech ale nemůže být řeč. 

Už jsou to čtyři roky, co česká modelka Peťa Nitka podstoupila změnu pohlaví a začala žít svůj život tak, jak vždycky chtěla. A osud jí evidentně přeje. Během pobytu v Dubaji, kde kráska již několik měsíců žije, se dala dohromady s pákistánským TikTokerem a modelem Harisem Khanamem. A rozhodně nejde o žádný bezvýznamný románek. Dvojice si totiž před měsícem řekla u oltáře „ano”. 

Je to super

„Nechtěli jsme to moc zveřejňovat, ale jinak už to asi nepůjde. Je to pravda, vzali jsme se asi před měsícem. Svatba proběhla v Dubaji, kde už asi osm měsíců žiji a s manželem jsme se tu poznali a teď tu žijeme. Je to Pákistánec a je to super,” radovala se v odpovědi na dotaz webu Expres.

Překvapující je rozhodně otevřenost jejího muže, který je muslimem. Protože právě toto náboženství často neuznává LGBTQ komunitu, k níž Peťa patří. „Manžel je věřící, ale nijak mi to nenutí, nemusím konvertovat k islámu ani na sobě nic povinně nosit. Já mu zase nenutím to, že jsem se narodila jako kluk. Úplná pohoda,” svěřila se pro eXtra.cz s tím, že ale Haris pochopitelně o její minulosti ví. 

Děti nechce

Po manželství u většiny párů přichází další krok v podobě založení rodiny. To ale Peťa s Harisem neplánují. I kdyby chtěli, v současné době to možné není. „Děti? Otěhotnět zatím nedokážu a neplánuji si jako Jessica Alves transplantovat dělohu. Takže asi ne,” vysvětlila modelka, proč společný potomek rozhodně není na programu dne. Hlavní je, že jsou novomanželé opravdu šťastní. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky