Pepa Vojtek je otcem pěti dětí, které má se čtyřmi různými ženami. Pár let zpátky ještě proháněl jednu sukni za druhou. Dlouhovlasému rockerovi žádná neodolala. Zlom u něj nastal až v posledním manželství.

Tři svatby

Zpěvák se před oltářem ukázal rovnou třikrát. První manželka Pepy se jmenovala Jindřiška. Jako jediná z jeho manželek nebyla ze showbyznysu. Manželství jim příliš dlouho nevydrželo a definitivně skončilo krátce po narození syna Josefa.

Netrvalo to dlouho a na obzoru se objevila krásná blondýnka herečka Sabina Laurinová. Společně mají dceru Valentýnu. Ani v tomto vztahu nedokázal být Vojtek věrný. Sabina tak vztah rázně ukončila.

„Slíbili jsme si se Sábou, že to nebudeme komentovat,“ řekl k rozpadu vztahu před lety Vojtek pro iDNES

Už tehdy byl Vojtek znovu zamilovaný. Okouzlila ho tmavovlasá Libuška, který byla bývalou manželkou zpěváka Daniela Hůlky. Tanečnice Vojtka dovedla před oltář. Narodil se jim syn Matyáš.

Netrvalo to dlouho a Vojtek se opět neudržel. Zakoukal se do kamarádky a kolegyně Libušky Jovanky.

Blonďatá tanečnice se s Vojtkem za zády své kamarádky začala scházet. Dlouho románek ovšem neutajili. S Jovankou tvoří pár dodnes. Společně mají dva syny Adama a Alberta.

Podezření ze záletu ustál

Vojtek měl v ohrožení i třetí manželství. O nevěře se spekulovalo v roce 2019.

Rockera údajně nachytali přitom, že tráví každé pondělí odpoledně v bytě hudební manažerky Šimůnkové. Podle Expresu docházel do domu v pražských Vysočanech nejméně tři měsíce. Ve stejném domě žila i zpěvačka Kamila Nývltová, se kterou Vojtek připravoval desku.

„Já s těma holkama dělám na cédéčku. Scházím se u Kamily i Veroniky. Studio stojí nějaké peníze a já nehodlám ty peníze investovat do toho, abych ty pecky skládal někde jinde než u nich doma. Tam je klid a máme na to pohodu,“ dušoval se tehdy pro Blesk.

Pikantní ovšem bylo, že tuto svou aktivitu zatajil manželce Jovance. „Nemohl jsem jí to říct, protože je žárlivá. Věděla, že pracuji s Kamilou, o její manažerce nevěděla. Ona si myslí, že s každou hned dělám mimino. Já za těma holkama chodím jen pracovat. Kdybych byl nevěrný, dělám to na turné,“ hájil se.

Nyní to vypadá, že se bouřlivák konečně uklidnil. Za rok oslaví šedesáté narozeniny.

Související články