Pepa Vojtek - třetí svatba: Poslední?

Frontman oblíbené kapely Kabát Josef Vojtek (44) se znovu oženil. Vzal si tanečnici Jovanku Skrčeskou (31), kvůli níž bezmála před dvěma lety opustil svou předchozí manželku Libuši. Je to jeho třetí sňatek. Poslední?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dnes pár slov ke svatbě slavného zpěváka.

První manželství

O své první ženě toho Pepa nikdy moc nenamluvil, vždy jen zmiňoval syna Josefa. Když ho opouštěl, bylo mu třináct let a oba to prý obrečeli. Jaký byl důvod rozpadu manželství, nebylo nikdy řečeno. Došlo k němu ale v době, kdy sláva Kabátů šla strmě vzhůru, a lze se tedy dohadovat, že právě ona byla příčinou krachu letitého vztahu. Znáte to – chlap je najednou věčně na cestách, kolem něj se motají mladé fanynky, po koncertech spíš paří, než aby mazal domů...

Hledání „grálu“

Josef Vojtek, Jovanka Skrčeská

Pak Vojtek poznal Sabinu Laurinovou. Z velké lásky se v roce 2002 narodila dcera Valentýna, ale ke svatbě nikdy nedošlo. Oba partneři svorně tvrdili, že k životu „papír“ nepotřebují, Pepa se mimo jiné odvolával i na své nepodařené manželství. Jenže uběhly dva roky a Sabinu nahradila tanečnice Libuška Hůlková. Na soužití s ní ale Pepa kupodivu „papír“ potřeboval, a proto si ji za další dva roky vzal. „Celý život jsem hledal pomyslný grál. S Libuškou jsem ho konečně našel,“ říkal. Zjevně se ale spletl...

Tajná třetí svatba

Ani ne dva roky po svatbě a několik měsíců po narození syna Matyáše našel nový „grál“ v podobě další tanečnice Jovanky Skrčeské. Bývalou kamarádku své exmanželky si vzal 2. ledna 2010. Důvod? Prý chtěl, aby Jovanku lidé přestali titulovat Vojtkova milenka. No, lidé se berou z různých důvodů, ale pak je těžko pochopitelné, proč svatba byla tak strašlivě tajná. Kdyby na ni novináři náhodou nenarazili, nevěděli by o ní ani blízcí kamarádi. Chtěl Pepa ex post vydat oficiální prohlášení, že se oženil? Nebo hodlal čekat, až si někdo všimne snubních prstýnků? Buď jak buď, říká se – do třetice všeho dobrého a zlého. Třeba to bude platit i v případě svateb Pepy Vojtka. Já jsem sice trochu skeptik, zvlášť když někdo pořád hledá „grál“, ale třeba se mýlím. Co myslíte vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky