Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

People's Choice Awards 2018: Victoria Beckham překvapila strohým modelem

Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (27)

Předávání People's Choice Awards je každoroční poměřování, kdo z celebrit je nejoblíbenější mezi fanoušky. Volí se online pouze mezi běžnými občany ve 43 kategoriích. Je tedy dost vysoká šance získat nějakou tu cenu, ať děláte cokoli. 

Jako každé předávání cen, i to letošní, které bylo jich čtyřiačtyřicáté, bylo zároveň i přehlídkou šatů. Hvězdy, které měly nějakou nominaci se snažily zaujmout i svým vzezřením a to mnohdy velice extravagantními šaty. Jako vždy se mísily modely, které byly umírněné, jako u Victorie Beckham, která si oblékla jednoduchý bílý kalhotový kostým, s modely, nad kterými zůstával rozum stát. Barevně předávání ovládla červená barva a rafinované rozparky až na stehno. Tak moc, jak si dámy dávaly záležet na šatech, dost často kašlaly na své účesy a make-up, některé přišly dokonce bez nalíčení. 

Co se extravagance týče, rozhodně se do popředí probojovala Rita Ora, která byla pozvaná jako čestný host a zpívala píseň Let You Love Me. Sice neměla nic moc účes, ale její modrozlaté šaty a kozačky vysoko nad kolena, byly skutečně velice zajímavé a neobvyklé. Nebyla ale sama, kdo zvolil neobvyklý model. 

Ze všech nominovaných si nejvíce cen odnesl korejský boyband BTS, který si odnesl čtyři sošky a Avengers: Infinity War, kteří měli šest nominací a proměnili tři, včetně nejlepší herečky pro rok 2018. Tu si odnesla Scarlett Johansson. 

V galerii najdete výběr těch nejzajímavějších módních kreací. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky