Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Habera o SuperStar: Když měl soutěžící milující rodinu, bylo to pro telku špatně

Pavol Habera
Pavol Habera
Zdroj: Profimedia
Pavol Habera

Bez Pavola Habery si SuperStar už nikdo neumí přestavit. V porotě zasedá od roku 2004, kdy se vysílal první ročník. Je známý tím, že si nebere servítky a všechno řekne narovinu. To se netýká jen soutěžích, ale také průběhu natáčení jako takového. Byť je královsky placený, neváhá prozradit, co ho na celé show štve.

Nejlépe placeným porotcem je podle portálu Aha Leoš Mareš. Ten show dříve moderoval a až letos zasednul vedle Pavola Hebery a ostatních porotců. Přijít si má až na 200 tisíc eur, což je zhruba pět milionů korun. Zanedbatelná ale není ani částka, kterou si na konto připíše Habera.

Jedná se o až 180 tisíc eur, tedy 4,5 milionu korun. Alespoň o takové sumě hovoří portál Pluska. Zatímco Mareš drží jazyk za zuby, Habera nikoli. Na sociální síti řekl pěkně od plic, co si o soutěži myslí a neodradil ho od toho ani tučný honorář.

Habera se nebojí říct, co si myslí

„Měl jsem z něj obavy, ale navzdory snahám některých vrchních šéfů jedné televize udělat z této soutěže levnou reality show postavenou na smutných a tragických životních příbězích většiny soutěžících, to nakonec dopadlo tak, jak mělo,“ netajil se svým názorem během vysílání jednoho z předchozích ročníků.

"Plakat a smutnit můžeme při jiných programech v nabídce všech televizí, na našem území je jejich dostatečné množství. Už jsem měl dokonce občas pocit, že když měl soutěžící milující a fungující rodinu, tak to bylo špatně a pro telku nezajímavé. WTF?" podivoval se rozladěný Habera.

S letošní porotou si sedl

Přesto si neumí představit, že by se letošního ročníku neúčastnil. Málem se tak však stalo. Kvůli pandemii koronaviru museli být všichni v karanténě. Tu Habera trávil ve svém domě na Floridě. Dostat se do Čech bylo však téměř nemožné, jelikož většina leteckých spojů byla zrušena.

Habera nakonec sehnal let do Frankfurtu, kam pro něj přiletělo soukromé letadlo. Když letadlo dosedlo v Čechách, muselo se mu ulevit. I když sem tam show kritizuje, má k ní vztah a neodpustil by si, kdyby se nemohl dostavit.

Plat má skutečně královský

„Já vím. Je to možná trochu kruté, když ze SuperStar vypadne váš favorit, ale důvod je jednoduchý. V té chvíli se nám víc líbí někdo jiný. Jsem ve fázi, kdy už končí i opravdu dobří zpěváci a určitě to neznamená, že ve svém dalším hudebním životě nemají šanci zaujmout. Mají,“ promlouvá k divákům Habera.

„Když budete ty svoje nadále podporovat, chodit na jejich koncerty a poslouchat jejich písničky, tak to bude pro ně hodně znamenat. Tak jako pro každého zpěváka. A jinak klid. Jak říká klasik – všichni jednou vypadneme,“ uvažuje.

Kvůli pandemii koronaviru se málem nedostavil na přímý přenos

„Není nic lepšího, když tě baví, co děláš,“ píše u snímku s ostatními porotci a dává tak najevo, že si svoji úlohu v SuperStar užívá. Jistě je na tom stejně i Marián Čekovský, Patricie Pagáčová a Leoš Mareš.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky