Koronavirová doba žádným profesím úplně nesvědčí a s nedostatkem práce se tak potýkají i umělci. Hudebníci i herci se musejí vypořádávat se zrušenými zakázkami a byť mnohé z nich tak úplně finanční problémy netrápí, rozhodně jim chybí kontakt s fanoušky. O tom, jak se současná situace dotkla například zpěváka Paľa Habery, se sám vyjádřil na sociálních sítích.

Do léta se alespoň věnoval porotcování v oblíbené pěvecké soutěži SuperStar, teď už zpěvák, jak to vypadá, skutečně neví, co s volným časem. O víkendu na sociálních sítích zveřejnil fotografii, na které leží na lavičce. A z popisku, jež k příspěvku přidal, je rozhodně patrné, že má nicnedělání po krk. „Nic nedělat je občas fajn, ale všechno má svoje limity,” napsal slovenský muzikant. „Mám rád svojí práci (a určitě ne jen já) a to hraní a zpívání mi chybí. Co vy?” tázal se svých fanoušků, jak tuto nelehkou dobu prožívají.

V komentářích se pak dočkal podpory fanoušků, kteří se už nemohou dočkat, až svého idola opět uslyší zpívat naživo. „Ještě že si tě můžeme pouštět kdykoliv, kdy tě chceme slyšet, ale naživo je to prostě nejlepší. Doufám, že po tom všem zlém uděláte s Teamem koncert a oslavíme vítězství nad pandemií. Drž se ve zdraví s celou svou milou rodinkou,” napsala například jedna z fanynek.

„Ano, já sice nezpívám, ale učím a ti puberťáci mi nesmírně chybí! Online výuka není vše! A vaše koncerty TEAMu, ty mi chybí nejvíc. Už se těším, jak s partou bab z Bratislavy a okolí budeme blbnout v prvních řadách,” přidala se další, která zároveň poukázala i na nelehkou situaci v oblasti školství.

Pavol Habera si v nedávné době dokonce převzal stříbrnou pamětní medaili od předsedy Senátu Parlamentu České republiky za zásluhy v oblasti hudby a kultury. O velké události se nezapomněl zpěvák podělit se svými fanoušky na sociálních sítích. Podotkl však, že svou hudbu rozhodně netvoří kvůli cenám. „Musím hned zdůraznit, že nedělám písničky kvůli oceněním, ale kvůli lidem a že se na pódiu cítím fakt komfortnější, než při přebírání cen,” napsal na Instagramu.

„Pokud je to, že se většinu života snažím bavit lidi, důvodem k tomu, aby mi někdo dal ocenění, tak teda děkuju pěkně,” dodal však spokojeně.