Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dcera slavných rodičů oslavila plnoletost: Modelka ani zpěvačka z ní nebude

Ella Haberová
Ella Haberová
Zdroj: Instagram Pala Habery
Ella Haberová

Ella Haberová nedávno oslavila své osmnácté narozeniny a její otec Pavol Habera se po delší době pochlubil společnou fotkou. Ella od dětství prošla velkou proměnou, dnes to vypadá, že z ní roste žena s vlastním názorem. Jaká je dcera modelky a zpěváka?

Pavol Habera je už dvacet let šťastně zadaný s topmodelkou Danielou Pešťovou, před setkáním s osudovou ženou byl ale zpěvák už jednou ženatý. Z manželství má porotce Superstar dceru Zuzanu, díky které je už i dědečkem. Daniela Pešťová má též z předchozího vztahu jedno dítě, syna Yannicka, který žije trvale v zahraničí. 

Spolu pak dvojice zplodila ještě dceru Ellu a syna Paula Henryho. Nejmladšímu Henrymu je dnes dvanáct let a jeho sestra Ella před týdnem dovršila plnoletosti.

Ačkoliv Habera příliš často své soukromí nesdílí a je spíše tajnůstkář, na narozeniny dcery jako správný pyšný otec roztál. Hvězdný porotce na Instagramu po delší době ukázal, jak jeho holčička vyrostla.

Tatínkova holčička

Podobu Ella podědila po tatínkovi, blond vlasy a modré oči má po mamince. Světlou barvu vlasů nedávno obarvila na téměř černou a také se nechala radikálně ostříhat. Extravagantní krátký účes a uhrančivé oči ocenili sledující Habery, kteří nešetřili chválou! "Krásná slečna, konečně jste se vyfotil s dcerkou," kvitují fanouškové zpěváka foto z rodinného alba.

V galerii najdete, jak šel čas s Ellou Haberovou, od narození do jejích osmnáctin. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky