Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pavlína Pořízková je opět sama: Po rozchodu nafotila odvážné fotky s kamarádkou

Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
Zdroj: profimedia
Pavlína Pořízková

Ještě na předávání Oscarů to vypadalo, že je bývalá topmodelka českého původu Pavlína Pořízková šťastně zamilovaná do slavného režiséra a scenáristy Aarona Sorkina. Uplynuly tři měsíce, a vše je jinak. Koná se dojemný rozchod.

Česká topmodelka Pavlína Pořízková se rozešla s režisérem a scenáristou Aaronem Sorkinem. Důvody se rozhodla s ohledem na jeho soukromí a jejich přátelský vztah neprozrazovat. Pár tvořili pouhých několik měsíců a naposledy spolu byli viděni na předávání Oscarů v dubnu, kde působili ještě šťastně a spokojeně.

Sorkin byl Pavlíniným prvním partnerem od doby, co pohřbila manžela. S tím se rozvedla v roce 2018 a on upravil svou závěť, Pavlínu vydědil a vše zanechal rodičům. Než byl potvrzen rozvod, Ric Ocasek zemřel.

Pořízková působila šťastně a spokojeně

Nyní to vypadalo, že je Pořízková opět šťastná, a bohužel to tak asi úplně nebylo. Jinak by se pár nerozcházel. I když je pravda, že svému bývalému napsala na Instagram dojemné vyznání.

„Jsem tak vděčná za jeho přítomnost v mém životě. Pomohl mi uzdravit se a získat zpět sebe. Opravdu nemusí existovat lepší člověk nebo člověk, který by byl skutečně ‚dobrý‘. Je brilantní a vtipný, zábavný a sexy.“

Také prozradila, že se k tomu nebude dále vyjadřovat, protože hodlá ctít soukromí druhé strany. Nejde přece jen o ni. Pod ochranná křídla si ji hned vzali dospělí synové Jonathan a Oliver, kteří ji brzy donutili se opět smát.

Focení nahoře bez s nejlepší kamarádkou

A za pár týdnů už Pavlína fotila sexy fotky nahoře bez s kamarádkou a herečkou Liz Carey. Obě ženy tím chtěly poukázat na povinnosti spojené s koronavirovými pravidly.

„Bylo nám řečeno, že musíme znovu nosit roušky. S Liz Carey to uděláme rády. Moji přátelé (a rodina) jsou mým pravým bohatstvím. Smějí se a pláčou se mnou, nakrmí a napojí mě, fyzicky i duchovně,“ napsala také modelka na Instagram.

Je tedy vidět, že Pořízková, která i přes svůj zralý věk ráda ukazuje tělo, opatření dodržuje a život jejích blízkých jí není lhostejný. Způsob, jakým na to poukázala, je sice trochu podivný, ale nejspíš účinný. Komentář totiž hned přidala například herečka Selma Blair.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky