Pavlína Pořízková byla v devadesátých letech zařazena mezi deset nejkrásnějších žen světa a patřila mezi nejslavnější supermodelky. Půvaby ale neztrácí ani s věkem. Podle posledních fotografií, které zveřejnila, to vypadá, že snad našla elixír mládí. Ne vše je ale tak jednoduché, jak vypadá. Sledujícím se svěřila s tím, že od doby menopauzy je udržování dokonalé postavy velmi těžké.

Stárnutí je těžké

K videu, na kterém dře v posilovně, připsala komentář směrem ke stárnoucím ženám. „Stárnutí má své nevýhody, člověk musí mnohem víc pracovat na věcech, které byly samozřejmé. Navenek. Uvnitř se však všechna ta již odvedená dřina konečně vyplácí," napsala Pořízková. Přiznala, že i přes velkou dřinu není její tělo takové jako dříve. „Možná nejsem tak silná, pružná nebo nemám hladkou pokožku jako v mládí, ale cítím se dobře se všemi svými slabostmi. Jsem hrdá na své přednosti – a co je nejlepší, mám moudrost to vyjádřit."

Její otevřené přiznání o tom, jak zvládá stárnutí, se dočkalo mnoha pozitivních ohlasů. Někteří modelku chválili za její zdravý přístup k přibývajícímu věku, jiní s ní soucítili. „Je frustrující, když musíme řešit zranění nebo problémy s příchodem středního věku,“ napsal jeden ze sledujících. „Je úžasné vidět, jak podporujete zdraví kostí, funkční schopnost, zachováváte svalovou hmotu a aktivní stárnutí. Je skvělé vidět, jak propagujete důležitost toho, co se ženám děje během menopauzy i po ní", pochválila modelku žena v komentářích pod příspěvkem.

Nahoty se nebojí

Pavlína své výsledky z posilovny ráda fanouškům ukazuje. Na Instagramu se tak často nebojí odhalit v celé své kráse. Jen těžko by někdo hádal, že půvabná blondýnka je nyní sama. Po smrti životního lásky Rica Ocaska byla více než dva roky single. Před časem se pak ukázala na veřejnosti po boku režiséra Aarona Sorkina, vztah jim ale vydržel pouhé tři měsíce.