Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Z ošklivého káčátka kráskou: Pavlína z MasterChefa a její cesta za hezčím já

Pavlína Lubojatzky, MasterChef, MasterChef Česko
Pavlína Lubojatzky, MasterChef, MasterChef Česko
Zdroj: Instagram
Pavlína Lubojatzky, MasterChef, MasterChef Česko

Když si řekne, tak to do puntíku splní. Pavlína z MasterChefa je prostě taková. I proto se jí podařilo společně s manželem zhubnout celkem 46 kilo. Svou postavou se nyní pyšní ráda, ale veřejnosti netají ani minulost.

Pavlína z MasterChefa by mohla jít mnohým příkladem. Kromě toho, že je houževnatá, je také velmi cílevědomá. Když se pro něco rozhodne, jde si za tím jako buldozer. Důkazem toho je zejména její Instagram, kde lze spatřit i její dřívější podobu

Pavlína totiž v minulosti nebyla žádná modelka a její manžel měl k idolu dívčích srdcí také daleko. Společně se rozhodli změnit životní styl a dokázali dohromady zhubnout 46 kilo. Jejich pokroky můžete vidět na jejich sociální síti.

Pavlína neskutečně zhubla

Profil je plný zdravých receptů a sportovních výzev, které mohou fanoušci plnit. Pavlína se tomu chce věnovat naplno. Konec konců právě kvůli tomu opustila prostředí korporátní firmy a začala dělat to, co ji baví.

Dalším důvodem byla účast v soutěži MasterChef Česko. S plným úvazkem by to jen těžko zvládala. „V podstatě jsme s manželem Martinem diskutovali můj odchod z práce už několik měsíců před samotným podáním výpovědi,“ prozradila Pavlína Šípu.

Dříve rozhodně nebyla taková kočka

„Jen jsme pořád váhali, jestli je to moudré, jestli neděláme chybu, co bude, když se mi nepovede rozjet podnikání. Když jsem podávala výpověď, ještě jsem ani nevěděla, že mě Nova pozve na casting a ani jsem do té doby nečetla smlouvu,“ podotýká Pavlína.

Ničeho však nelituje. Teď je sama za sebe a ještě se může pyšnit sexy figurou. Cesta k ní ale nebyla jednoduchá. „Já jsem držela diety asi tak 1000x, a nakonec je vždycky po pár dnech, týdnech porušila. Navíc jsem to ani na sobě neviděla, že bych byla nějak výrazně při těle,“ říká Pavlína.

„Pokaždé jsem si říkala, že je to ještě dobré. Nebo spíš že to ještě není tak špatné. Když mě Martin požádal o ruku, šla jsem si zkoušet svatební šaty a tehdy praskla moje bublina. Viděla jsem se celá v obrovském zrcadle s krajkou na různých částech těla,“ popisuje, jak se cítila.

„Bílá navíc nic nezakryje, spíše naopak. Po cestě ze salonu při prohlížení fotek v šatech mi to nedalo. Sáhla jsem si do svědomí a řekla si, že buď teď, nebo nikdy. Buď to prostě tentokrát dokončím, nebo už se na to vykašlu jednou navždy a smířím se s životem v těle, ve kterém nejsem šťastná,“ dodala.

Velikost se jí "trošku" zmenšila

„Nejsem žádná superžena, jsem normální jako každá jiná, dělám hodně chyb, ale vždycky se z nich poučím. Nejdříve jsem vystudovala vysokou, protože to byl prostě můj cíl. Pak jsem zamakala na postavě,“ píše na Instagramu Pavlína, která si klade cíle pořád vyšší a vyšší.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU