Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Neteř Jardy Jágra Pavlína tvrdí: Dřív než strejda budu mít dítě já

Jaromír a Pavlína Jágrovi
Jaromír a Pavlína Jágrovi
Zdroj: Profimedia
Jaromír a Pavlína Jágrovi

Jaromír Jágr je zatím starý mládenec, fanoušci mu ale přejí tu pravou a konečně se usadil. Dle slov jeho neteře Pavlíny ale hokejista nejspíš zůstane sám a bezdětný!

Jaromír Jágr to se vztahy nemá zrovna jednoduché. Kvůli velkému majetku se na něj často lepí takzvané zlatokopky a proto si musí hokejová hvězda dávat pozor, s kým se seznamuje.

Ačkoliv Jágr vede spíše dlouhodobé vztahy, zatím vydržel nejdéle sedm let s jednou partnerkou. Všichni doufali, že se konečně usadí s Veronikou Kopřivovou, loni ale přišel náhlý rozchod!

Od té doby si zajištěný fešák žádnou ženu blíž k tělu nepustil a podle slov jeho neteře Pavlíny se nejspíš ani na změnu nechystá!

Jaromír Jágr nedávno přiznal, že za krachy vztahů může sám

Jaromír Jágr po svém posledním vztahu přiznal, že za rozpadem většiny z nich, může právě jeho zápal pro hokej, který je pro něj vždy na prvním místě!

"Na žádnou ze svých ex partnerek nedám dopustit. Všechny byly skvělé, problém byl ve mně. Nebudu nic říkat, ale nevíme, co by se stalo, kdybychom měli dítě. Možná že by to dnes bylo jinak," tvrdil nedávno hokejista. Mimo jiné ale prý za rozchody mohl i jeho strach ze závazků.

"Z mého pohledu jsou nejhorší rozvody. Když máš malé dítě, neodnesou to ti dva lidé, kteří se rozcházejí, ale to dítě, z toho já mám strach. Mám blok, že bych mohl někomu negativně ovlivnit život!" překvapil Jágr. 

Od rozchodu s Kopřivovou Jágr lásku nehledá

Pavlíně Jágrové je sice teprve pětadvacet let, na roli matky se ale na rozdíl od svého strýčka už cítí natolik, že s partnerem prý pracují na miminku.

"Určitě budu mít dítě dřív než můj strejda," prozradila s úsměvem sympatická neteř Jágra. Dodala ale, že záleží pouze na něm, kdy se pro rodinný život rozhodne.

"Já myslím, že až bude chtít být otec, určitě to nebude problém," narazila Jágrová na fakt, že se kolem hokejového Boha motají stovky fanynek.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU