Oblíbená seriálová herečka nyní poprvé potvrdila to, o čem si nějakou dobu cvrlikali i vrabci na střeše - usmálo se na ni štěstí a ona potkala novou lásku.

Málokdo nejspíš čekal, že se život usměvavé herečky Pavly Tomicové v době, kdy se řada žen již těší z vnoučat, dramaticky obrátí. Předloni na Vánoce se totiž náhle musela vypořádat s obrovskou zradou, kdy ji po devatenácti letech opustil její dlouholetý manžel Ondřej Malý. Druhou ranou pak bylo, když vyšlo najevo, že důvodem je její mladší kamarádka a kolegyně Kristýna Kociánová, se kterou si nevěrník dokonce pořídil potomka.

Za čas se ale začalo proslýchat, že Ondřej Malý a Kristýna Kociánová mají procházet partnerskou krizí. Podle webu Našehvězdy.cz herečce totiž není po chuti, že se otec jejího dítěte stále nerozvedl a nenasadil prstýnek jí. On měl naopak svého rozhodnutí litovat a dokonce uvažovat o návratu k manželce.

Kamarádům přiznala novou lásku

Na to si ovšem podle všeho nyní může nechat zajít chuť. Pavla Tomicová si totiž již našla náhradu za nespolehlivého muže, který jí tolik ublížil. “Usmívá se jako měsíček na hnoji, a když se jí zeptáte, tak vám přizná: ,ano, jsem zase zamilovaná!” dověděla se redakce Extra.cz od zdroje blízkého herečce - jednat by se mělo o její blízkou kamarádku.

“Když si uvědomím, jak roztěkaná a bez nálady byla poté, co jí to Ondra udělal, a jak je plná života, usměvavá, veselá a přímo šťastná teď, tak je úplně jasné, že se toho změnilo hodně. Zamilovanou babu poznám na sto honů, i kdyby zapírala. Ale když se jí na to jedna z nás zeptala, přiznala, že je znovu zamilovaná. Ale víc nám o něm neřekla, ani slovo,” uvedla přítelkyně Pavly Tomicové s tím, že je celé okolí herečky moc rádo, že je znovu šťastná.

Že v jejím životě došlo k zásadnímu obratu, ale stručně sama herečka novinářům přiznala. “Konečně žiju,” sdělila s úsměvem redakci deníku Blesk nedávno. V jejím případě to znamená mnoho, protože o svém soukromí nemá ve zvyku příliš hovořit a trápení, které ji postihlo, si z velké části nechávala pro sebe. O tom, jak se rozpadlo její dlouholeté manželství, se tak veřejnost dovídala pouze přes prostředníky a média.

Související články