Na oslavu herecké kolegyně Veroniky Freimannové dorazila Pavla Tomicová prakticky rovnou z dovolené v Řecku, odkud se vrátila ve viditelně dobré náladě a s bronzově opálenou pletí. Ostatní hosté si nemohli nevšimnout, že herečka znatelně pookřála a po dlouhé době působila, jako že se skvěle baví.

To ostatně ona sama přítomným novinářům přiznala. “Konečně žiju,” sdělila s úsměvem redakci deníku Blesk stručně, ale velmi výmluvně. V jejím případě to znamená mnoho, protože o svém soukromí v poslední době příliš nemluví a trápení, které ji postihlo, si z velké části nechávala pro sebe. O tom, jak se rozpadlo její dlouholeté manželství, se tak veřejnost dovídala pouze přes prostředníky a média.

Nevěrníka na milost nevezme

Ke konci velké lásky došlo na konci roku 2021. Tehdy se její muž Ondřej Malý zakoukal do manželčin kolegyně a kamarádky ze seriálu ZOO a po devatenácti letech odešel od rodiny. V září roku 2022 Kristýna Kociánová, jeho nová partnerka, porodila syna. Pavla Tomicová snášela zvrat velmi těžko. Na čas se musela vzdát práce, aby se dala dohromady, a kromě toho radikálně zhubla - údajně o celých 35 kilogramů.

Před časem se povídalo, že Ondřej Malý začal svého rozhodnutí litovat a zvažovat návrat k manželce. Vzhledem k její očividné spokojenosti a nové svěží energie je ale nepravděpodobné, že by k tomu mohlo v budoucnu dojít.

Podle serveru Našehvězdy.cz totiž herečka již našla novou lásku. S tajemným neznámým ji měly seznámit kolegyně ze seriálu Slunečná, které se rozhodly, že přišel čas, aby se jejich kamarádka přestala trápit a znovu poznala štěstí. Podle všech dostupných indicií to vypadá, že se jim to podařilo.

Související články