Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pavla Tomicová se s rozvodem nemůže srovnat: Po odchodu manžela trpí

Pavla Tomicová
Pavla Tomicová
Zdroj: Profimedia
Pavla Tomicová

Diváky zbožňovaná herečka Pavla Tomicová, která běžně šíří smích a dobrou náladu, v posledních měsících úsměv na své tváři hledá jen marně. Po dlouhých devatenácti letech se totiž rozpadlo její manželství s hercem Ondřejem Malým. Je to už nějakou dobu, co od herečky její životní láska odešla, ale zdá se, že se s tím Tomicová nedokáže vůbec srovnat. 

Pavla Tomicová, hvězda komedií jako Snowboarďáci, Padesátka nebo Vlastníci či seriálů Ulice a Slunečná, prožívá nesmírně náročné období. Podle informací webu Blesk od ní totiž po devatenácti letech manželství odešel její manžel, herec Ondřej Malý. Zmíněné redakci skutečnost sdělil člověk z hereččina nejbližšího okolí. „Ano, je to pravda. Ondra od Pavly odešel. Pavla se k tomu nechce vůbec vyjadřovat, tak ji, prosím, respektujte, není na tom dobře,“ řekl zdroj. 

Krize začala v září

První mraky se nad manželstvím herečky začaly stahovat již v září loňského roku a od té doby šlo všechno z kopce. Nakonec se od ní v prosinci její manžel odstěhoval. Pro Pavlu Tomicovou šlo o velkou životní ránu, z níž se dosud nedokázala vzpamatovat. Oporou v nelehkém období jí je alespoň její dcera Anežka, která vzešla právě z lásky Tomicové a Malého. 

Neuvěřitelné proměna

Právě od doby, kdy se manželství začalo hroutit, si všichni všímali, že se herečka prakticky ztrácí před očima. Pavla Tomicová, pro kterou byla charakteristická její plnoštíhlá postava, z níž si herečka ráda dělala legraci, najednou začala výrazně hubnout. Nejvíce to bylo vidět během její účasti na letošním ročníku karlovarského filmového festivalu, kde Tomicová ukázala o pětatřicet kilo lehčí.

Herečka hubnutí vysvětlovala správnou a pravidelnou stravou, pravda je ale docela jinde. Za rychlou ztrátu hmotnosti totiž může hlavně stres a bolest z konce manželství. „Dostala životní ťafku… Stres, depky, nemohla jíst nebo pít,” prozradil zdroj z jejího okolí pro eXtra.cz.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky