Sympatická herečka Pavla Tomicová, která běžně hýří vtipem a úsměvy na všechny strany, v současné době důvod ke smíchu hledá jen stěží. Před pár dny totiž vyplulo na povrch, že se její devatenáctileté manželství s hercem Ondřejem Malým blíží ke svému konci. „Ano, je to pravda. Ondra od Pavly odešel. Pavla se k tomu nechce vůbec vyjadřovat, tak ji, prosím, respektujte, není na tom dobře,” prozradil zdroj z okolí herečky pro Blesk.

Velká rána

Pavla Tomicová na svém manželovi velmi lpěla a doufala, že se jí po jednom nevydařeném manželství konečně podařilo najít životní štěstí. Ještě předtím, než se totiž provdala za Ondřeje Malého, její srdce patřilo jinému muži. S tím dokonce zplodila syna Adama. Pavla Tomicová si se svým bývalým manželem ve všem skvěle rozuměla. Ve všem vyjma jedné podstatné věci. Byl totiž homosexuál, což se herečka pochopitelně dozvěděla až ke konci desetiletého manželství.

„Nejvíc jsem se trápila tím, že jsem žila tak dlouho v nepravdě, ale můj bývalý muž mi tehdy řekl, že mě měl tolik rád jako člověka, že ho to zmátlo, že si myslel, že to půjde,” uvedla kdysi v jednom z rozhovorů herečka, která byla z rozvodu zničená.

Bála se, že se historie opakuje

Po rozvodu se seznámila s Ondřejem Malým, za něhož se po několika letech provdala. Věřila, že konečně našla toho pravého. Po devatenácti letech se ale všechno zhroutilo jako domeček z karet. Když od herečky Malý vloni v prosinci odešel a ona neznala pravý důvod, napadlo ji, zda i on neutíká za mužem. „Myslela si, že se jí ‚povedlo’ podruhé zažít to samé, že manžel si na stará kolena možná našel nějakého chlapa,” nechal se slyšet herečce blízký člověk pro eXtra.cz.

„Měla z toho vážně trauma, které si jen tak někdo nedovede představit, takže si trochu vsugerovala, že se to vrací v plné míře a bála se toho víc než čehokoli jiného,” zaznělo ještě od zdroje z okolí Tomicové. Nakonec se ale ukázalo, že Malý rozhodně neodešel za mužem, ale za svou milenkou Kristýnou Kociánovou, která je navíc těhotná.

Související články