Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak Pavla Tomicová přišla o manžela? Malý od ní nedostával to, co chtěl

Pavla Tomicová a Ondřej Malý
Pavla Tomicová a Ondřej Malý
Zdroj: Profimedia
Pavla Tomicová a Ondřej Malý

Když se Ondřej Malý rozhodl opustit svou manželku Pavlu Tomicovou a nastěhovat se ke své milence Kristýně Kociánové, Tomicové se zhroutil svět. Jejich devatenáctileté manželství se mnohým zdálo jako idylické, a tak mnozí nechápali, co se mezi dvojicí mohlo stát, že se dočkali takového konce. Odpověď je ale překvapivě jednoduchá. 

Zpráva o tom, že se Ondřej Malý odstěhoval ke své milence Kristýně Kociánové, přišla před několika týdny jako blesk z čistého nebe. O tom, že jeho manželství s Pavlou Tomicovou procházelo krizí, prakticky nikdo nevěděl, o to větším překvapením pak pro všechny nastalá situace byla. 

Nerozuměli si dlouho

Podle informací týdeníku Sedmička se začala propast mezi manželi prohlubovat již před třemi lety. A to hlavně kvůli odlišným zájmům. Zatímco Ondřej Malý jakožto milovník sportu toužil se svou manželkou trávit volný čas aktivně, Tomicovou měly podle zmíněného týdeníku zajímat hlavně vinárny a jídlo. A tak se z manželství postupně vytrácela jiskra. 

Vrazila kamarádce kudlu do zad 

Frustraci z manželství měl následně Malý ventilovat právě u Kristýny Kociánové. Ta se shodou okolností během natáčení seriálu Slunečná skamarádila i s Tomicovou. „Kristýně se svěřoval a ona bezcharakterně využila Malého manželské krize ke svému plánu. Stůj co stůj chtěla dítě,” řekl Blesku zdroj z produkce Slunečné. A dítěte se nově zrozený pár českého šoubyznysu nakonec před několika týdny skutečně dočkal. 

Tomicová pochopitelně zprvu cítila velkou zradu, jak ale plynuly měsíce, odchod manžela zkrátka přijala a s nelehkým obdobím se vypořádala. „Vím, že spousta lidí z Pavly dělá nyní totální a utrápenou chudinku, ale to mají hodně staré informace. Ano, na konci loňského roku a v prvních měsících toho letošního, když se dozvěděla, s kým ji muž podváděl, na tom opravdu nebyla psychicky dobře, což je naprosto logické. Po tolika letech manželství taková věc… Ale to už je pryč,” prozradila kamarádka Tomicové pro eXtra.cz s tím, že dnes je herečka opět vysmátá a srší humorem. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky