Herečka Pavla Tomicová byla několik let šťastně vdaná za herce Ondřeje Malého. Nic nenasvědčovalo tomu, že se dvojice potýká s nějakými problémy, a tak byl pro mnohé šok, když se v loňském roce ukázalo, že Malý svou manželku opustil kvůli své nové lásce. Pavla Tomicová byla na dně a trvalo poměrně dlouhou dobu, než se zase začala objevovat ve společnosti. Když se tak ale konečně stalo, zdálo se, že je z nejhoršího venku. Opět zářila úsměvy a dobrou náladou. Ukázalo se však, že z rozpadu manželství rozhodně vyléčená není.

Pořád je tam bolest

Jak prozradil zdroj z okolí herečky pro redakci eXtra.cz, Pavla Tomicová se nedávno setkala tváří v tvář s Ondřejem Malým a zážitek ji naprosto rozhodil. „Někdy kolem Českého lva, který byl čtvrtého března, se Pavla měla s Ondřejem někde potkat. A i když si myslela, že to nejhorší má za sebou, druhý den po odehrání představení prostě zničehonic přestala fungovat. Ta bolest je tam pořád,” prozradil informátor.

Tři týdny odpočinku

Kvůli rozházené psychice si nakonec musela herečka vzít dokonce dovolenou. Nechodila na natáčení a zrušila také účast v divadelních představeních, ve kterých hraje. Pavla Tomicová prý trpěla natolik, že dokonce pociťovala fyzickou bolest. Všichni kolem se jí snažili pomoci, ale nebylo jak.

Šrámy na duši se už ale začaly opět pomalu zacelovat. Jak totiž zmíněná redakce také uvedla, herečka by se v nejbližších dnech měla vrátit v plné síle zpátky do práce. Snad se jí podaří všechny strasti překonat a bude kolem sebe opět šířit jen smích a radost, jako tomu bývalo dříve.

Související články