Pavla Tomicová zažila velice psychicky náročný rok. Po letech se jí rozpadlo manželství, když se Ondřej Malý zakoukal do o generaci mladší herečky Kristýny Kociánové a po krátké známosti s ní založil rodinu.

Tomicová nesla zradu svého muže těžce a trápení se na ní podepsalo i vizuálně. Hvězda zhubla téměř čtyřicet kilogramů a první měsíce působila ztrápeným dojmem.

O to více se ale herečce začalo dařit po pracovní stránce. Naposledy Tomicová zazářila ve snímku A pak přišla láska, kde ztvárnila postavu psycholožky a získala za ni nominaci na Českého lva v kategorii herečka v hlavní roli. Pro Pavlu je to už druhá nominace, v roce 2020 bojovala o sošku lva v kategorii vedlejší ženská role za roli ve filmu Vlastníci.

Do Rudolfina poprvé bez manžela

Ačkoliv by Pavla Tomicová poslední měsíce svého soukromého života nejraději vymazala z paměti, v práci je doslova na roztrhání. Herečka dostává nabídky nabídky na filmy i seriály a za své role sklízí zasloužené úspěchy.

Otázkou je, s kým dorazí hvězda na předávání cen do pražského Rudolfina. V minulosti ji totiž na podobné akce vždy doprovázel její manžel Ondřej Malý, tentokrát ale hvězdu nejspíš podpoří děti, nebo kamarádky. Právě ony byly totiž pro Tomicovou tou největší oporou.

Nejvíce nominací sesbíral film Arvéd, má jich hned dvanáct. Il Boemo, s Vojtou Dykem v hlavní roli, získal o jednu méně. Překvapením mezi nominanty je rozhodně bratr zpěváka Jana Bendiga Marsell Bendig, který je nominován na objev roku a pak ve vedlejší roli ve snímku BANGER.

Pavla Tomicová sklízí pracovní úspěchy

Související články