Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak probíhala svatba Pavla Zuny? Veselku s Danou tajil mnoho měsíců

Pavel Zuna s manželkou Danou
Pavel Zuna s manželkou Danou
Zdroj: Profimedia
Pavel Zuna s manželkou Danou

Bývalá hvězda televize Nova, Pavel Zuna, se potřetí oženil, a to po čtyřech letech od rozvodu s manželkou Andreou, se kterou má dvojčata Janu a Matěje a mladší dceru Adélu. Informaci o tajné veselce omylem prozradil Zunův blízký kamarád Jan Tuna, který byl svědkem na svatbě.

Pavel Zuna žil dlouhé roky ve spokojeném manželství s Andreou, s níž má tři děti. S nyní už exmanželkou se poznali, když byli jako novináři v roce 1996 s Václavem Havlem v Jižní Americe.

Moderátor má s Andreou dvojčata Janu a Matěje a nejmladší dceru Adélu. Z prvního manželství má pak bývalý moderátor ještě dceru Annu. Na své soukromí je ovšem čtyřnásobný otec velice háklivý a podařilo se mu před veřejností ututlat i nedávnou svatbu, která měla zůstat tajemstvím. 

Zunův kamarád Jan Tuna byl ale před pár dny hostem pořadu Český rozhlas Dvojka a informaci nejspíš omylem vypustil do světa. "S Pavlem jsme stále v kontaktu, nedávno jsem mu byl jako svědek na svatbě," sdělil Tuna. Následně radostnou zprávu potvrdil i samotný novomanžel.

Byla to maličká svatba

Zuna si vzal svou přítelkyni Danu přesně čtyři roky po rozvodu s jeho předchozí manželkou Andreou. Po odhalení se rozhodl Blesku potvrdit, že se opravdu vrhl znovu do chomoutu.

"Je to tak, byla to maličká svatba. A nebylo to úplně nedávno, ale v říjnu," objasnil moderátor, více podrobností ohledně svého vztahu ale prozrazovat nechtěl.

"Moje žena se jmenuje Dana, ale tím bych s dovolením skončil," dodal Zuna s tím, že další informace poskytovat nechce. Bývalá hvězda TV Nova nyní pracuje jako manažer pro vnější vztahy v české investiční společnosti Emma Capital. Naposledy pracoval v médiích v roce 2011, když byl výkonným ředitelem televize RTA. Postupně prošel všechny české hlavní televize - ČT, Novu i Primu, kde moderoval nejen hlavní zprávy, ale také například soutěž Ber nebo neber.

Svatbu svého kamaráda omylem prozradil Jan Tuna, který šel Zunovi za svědka

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky