Mládí Pavla Trávníčka bylo opředeno slávou a krásnými ženami. Tento herec totiž zářil nejen svým šarmem a talentem, ale také pěknou tváří, která mu dopřávala především role princů. Pavel tehdy neměl o přízeň žen nouzi a jejich opečovávání si také náležitě užíval.

Nutno říci, že na svůj věk dnes vypadá stále skvěle a vitálně. Jistě na to má vliv i mladší manželka Monika a syn Max, kterému je teprve necelých pět let, tudíž Trávníčka stále udržuje ve formě. Stejně tak i čtvrtá manželka Monika herce nijak nešetří. Posledních několik měsíců se totiž spekuluje o konci jejich manželství a nevěrách Moniky s houslistou Jaroslavem Svěceným. Pár však rozchod popírá.

Když dostal Trávníček před časem nabídku zúčastnit se StarDance, prý odmítl, necítil se na to. Nakonec to prý byla právě Monika, která ho přesvědčila, aby do toho šel. Poslechl a i když vypadl jako první, nelituje toho. Někdo musí být prostě vyloučen první. Na Trávníčka a jeho kolegyni Lálovou přišla řada při jivu. Vytančili si sedmnáct bodů a porota je úplně nechválila, i když si cenila hercova nasazení.

Ze StarDance vypadl jako první

„Byly tam chyby, ale obdivuju, že bylo vidět, že do toho dáváte úplně všechno,” uvedl porotce Chlopčík.

Pavlovi se možná i trochu ulevilo. Má sice již z dob školy taneční průpravu, umí se hýbat a je sportovně nadaný. Ale zkuste si takový zápřah po sedmdesátce. Není to nic snadného.

„Každý den ráno mě bolí celý člověk, ale jakmile začneme trénovat, tak to zase přejde, z čehož plyne poučení, že člověk se má hýbat,“ prozradil podle webu dama.cz.

V mládí si užíval Trávníček role princů. Kromě legendární Popelky si zahrál prince i v pohádkách Třetí princ, O štěstí a kráse, O princi, který měl o kolečko víc a v mnoha dalších. Kromě toho hrál i ve filmech či divadle. Působil v Divadle E.F. Buriana nebo v Městských divadlech pražských. V devadesátých letech pak jako umělecký ředitel v Hudebním divadle Karlín. Od ledna 2008 hostuje Divadlo Pavla Trávníčka v Žižkovském divadle Járy Cimrmana.

Moderátor legendární pěvecké soutěže Do-Re-Mi

Jistě si na něj pamatujete i jako na moderátora legendární pěvecké soutěže Do-Re-Mi, kterou uváděl spolu se Sabinou Laurinovou. Trávníček se rád obklopoval krásnými ženami. I když tvrdil, že to s nimi moc neumí, byl čtyřikrát ženatý. Jeho první manželkou byla herečka Simona Stašová, druhou baletka Eva Štefková. S tou má syna Adama, bohužel se spolu prý nevídají. Třetí osudovou ženou, i když ne manželkou, byla režisérka Helena Dytrtová, se kterou má syna Pavla. Třetí manželkou se pa stala provozní divadla Skelet Lucie Vrbová. S tou vydržel jen půl roku. Jeho manželky se shodují v tom, že Trávníček je velmi náladový a ve vztahu se chová hrubě a agresivně. Ten nařčení odmítá a tvrdí, že je to jejich pomsta za to, že je opustil.

Poslední, čtvrtou, manželkou je již zmíněná Monika, se kterou se dal dohromady už v roce 2003 a v roce 2015 si ji vzal za manželku. Věkový rozdíl prý neřeší a věnují se synovi Maxmiliánovi. Ještě aby Monika věk řešila, když zdědil Pavel po svém strýci z Austrálie pohádkové jmění a ona i její syn budou do konce života obstaráni.

Související články