O krizi v manželství Pavla a Moniky Trávníčkových se začalo spekulovat zkraje tohoto roku. Tehdy se na facebookových stránkách Divadla Pavla Trávníčka objevil prapodivný status o tom, že jeho žena Monika má poměr s hudebníkem Jaroslavem Svěceným, kterému dělá manažerku.

Trávníček i jeho žena Monika se pak snažili celou situaci vyžehlit a oba svorně tvrdili, že žádné problémy doma nemají. Vše se ale opět vyhrotilo minulý pátek, kdy u nich doma musela zasahovat policie. Tu k překvapení všech volala Monika Trávníčková.

„Jen potvrzuji, že jsem policii volala z toho důvodu, že jsem měla strach o manžela a malého (syna Maxmiliána – pozn. redakce), neboť mi manžel nereagoval na telefon a pak večer neotvírali. Takže jsem musela přivolat policii, aby zjistila, zda je vše v pořádku, zda se něco nepřihodilo,“ napsala manželka známého herce vyjádření pro Super.cz. Trávníček ale tentokrát verzi své ženy nepotvrdil a přiznal, že jejich manželství opravdu prochází těžkou zkouškou.

„Vystěhoval nás s dětmi na ulici,“ tvrdí Trávníčkova bývalá manželka

„Máme s Monikou problémy. Dělá koncerty panu Svěcenému díky sponzorům z mých kontaktů, a to se mi nelíbí. Navíc mi vyhrožuje, že už neuvidím syna,“ svěřil se Pavel Trávníček se svým trápením Blesku.

Slavný herec ale nikdy neměl soužití se ženami jednoduché. Jeho první manželkou byla Simona Stašová, která po rozchodu přiznala, že vztah s Trávníčkem rozhodně nebyl procházkou růžovým sadem. „Já si vzala prince, ale ono se s princi hrozně blbě žije. Chtěla jsem žít v pohádce, a to se nedá,“ okomentovala tehdy pro Aha! herečka. Z manželství se Simonou Stašovou děti neměl, s baletkou Evou Štefkovou se jim ale poštěstilo a narodil se jim syn Adam. Láska jim ovšem také dlouho nevydržela. Trávníček navíc nemá se svým prvorozeným synem příliš dobrý vztah, nejsou spolu vůbec v kontaktu.

Po druhém nevydařeném manželství se Trávníček zamiloval do herečky a dabérky Heleny Dytrtové, se kterou má syna Pavla. Přelétavý herec si v té době našel milenku Olgu Želenskou, s tou ale dlouho nevydržel a brzy se zase vrátil ke své rodině. Dytrtová pak popsala soužití s ním jako velmi problematické.

„Žili jsme spolu pět let, potom mě vystěhoval z bytu s mými třemi dětmi, byt prodal a vůbec ho nezajímalo, kam s Pavlíkem půjdeme. Když se napil, choval se nepříčetně. Několikrát jsem se musela nechat ošetřit na pohotovosti. Jakmile ho to popadlo, tak na mně rozřezal nožem dokonce i oblečení,“ šokovala hercova bývalá partnerka svou výpovědí podle deníku Aha!.

„Hodně pil a byl velice agresivní,“ shodují se Trávníčkovy bývalé ženy

O nevhodném chování Pavla Trávníčka v minulosti promluvila nejen Dytrtová, ale také Olga Želenská, se kterou měl pouze krátký poměr. „Hodně často pil a byl velice agresivní,“ řekla před časem hercova exmilenka.

Helena Dytrtová byla dokonce ze vztahu s Trávníčkem tak zklamaná, že malému Pavlovi do jeho dvanácti let neprozradila, kdo je jeho pravý otec. Nakonec si otce musel Pavel sám vyhledat, a později dokonce přijal i jeho příjmení. Trávníček vztah se svým druhým synem nakonec slepil a je s ním pravidelně v kontaktu.

Posledního syna má Pavel Trávníček se svou současnou manželkou Monikou, kterou potkal při natáčení pořadu Do-re-mi. „Potkali jsme se, když jsem byla ještě velmi mladá. Vzájemně jsme si sedli a klape nám to dodnes. Z krásného vztahu se narodil náš synek Maxmilián. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to tak může skončit. Ale jako malá holka jsem si to ráda představovala,“ opěvovala ještě nedávno v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách Trávníčková svého muže. Z dění posledních dní je však jasné, že se manželství Trávníčkových otřásá v základech a až příští dny ukážou, zda se jim podaří tuto krizi ustát. Co se ale skutečně děje za zdmi jejich společné domácnosti, zůstává velikým tajemstvím.