Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pavel Trávníček skončil v nemocnici: Jeho manželka popsala, jak na tom je

Pavel Trávníček a Monika Trávníčková
Pavel Trávníček a Monika Trávníčková
Zdroj: Profimedia
Pavel Trávníček a Monika Trávníčková

Pavla Trávníčka musela odvézt sanitka do nemocnice. O události informovala fanoušky na sociální síti manželka herce Monika Trávníčková.    

"Přátelé, mějte krásný advent. Ach jooo... a myslete na manžela. Děkuji záchranným složkám za rychlý příjezd, teď už je manžel v rukou lékařů," ozvala se Monika Trávníčková sledujícím na Instagramu.

Legendární princ z pohádky Tři oříšky pro Popelku měl prý silné dýchací problémy a proto ho musela odvést sanitka. 

"Nemohl dýchat... Ale dnes nemám sílu nic říkat, víc budu vědět zítra," sdělila Blesku zdrceně manželka Trávníčka. Později se ale ozvala s dobrými zprávami. 

Manžel stabilizován

Fanoušci i nejbližší měli o Pavla Trávníčka po jeho kolapsu veliké obavy. Stav herce je ale podle posledních slov jeho manželky naštěstí stabilizovaný.

"Děkujeme vám přátelé a kamarádi za velké množství podpory, moc si toho vážíme. Není v našich silách teď reagovat na všechny telefonáty a zprávy…. Manžel stabilizován, díky všem zdravotníkům," napsala Trávníčková a přidala snímek z nedávného vánočního focení.

"Přejeme vám pokud možno poklidnou večerní 4. adventní neděli. Zdraví si nekoupíme, opatrujte se! Posíláme vám vánoční fotografii z rodinného focení před týdnem," vysvětlila Monika, kdy fotka vznikla. Nezbývá než panu Trávníčkovi popřát mnoho zdraví a doufejme, že Vánoce již oslaví v rodinném kruhu.  

Pohádkový princ stihl před kolapsem nafotit vánoční rodinné snímky

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky