Pavel Trávníček bude v prosinci moderovat na stadionu Rudolfa Harbiga obří německou hudební show.

 „Půjde o velký adventní koncert, který pak odvysílají televize ve všech německy mluvících zemích,“ svěřil se známý herec Blesku.

Jedním z hostů na akci bude dokonce i slavný člen kapely Kelly Familly Angelo Kelly. Na stadion se vejde 20 tisíc lidí a zatím to vypadá, že se podaří koncert vyprodat. Kromě toho na obrazovkách bude sledovat živý přenos až 100 milionů diváků.

Je to krásné a zároveň neuvěřitelné

Pavel Trávníček se v německy mluvících zemích proslavil už v dobách natáčení Popelky v roce 1973 a od té doby je zde velmi populární.

V rámci letošního 50. výročí od premiéry pohádky navíc zájem o českého herce v sousedních zemích zesílil.

Pohádkový princ neskrývá, že ho pocta potěšila stejně jako přízeň fanoušků. „Moc mě to těší! Mám za sebou už několik autogramiád, kde na mě stáli lidé obrovské fronty. Je to krásné, ale zároveň neuvěřitelné, že po tak dlouhé době je pohádka režiséra Václava Vorlíčka mezi lidmi tak populární,“ sdělil Trávníček výše zmíněnému webu. O Vánocích navíc bude v německých televizích hned několikrát. Diváky například provede speciálním dokumentem k výročí Popelky, který u nás a v Německu natočil pro veřejnoprávní televizi MDR.

Související články