Krátce před Vánoci odvezla Pavla Trávníčka záchranka do nemocnice. Po rozsáhlých vyšetřeních lékaři pohádkového prince pustili domů a nařídili mu, aby se šetřil.

Slavný herec ke konci roku svou hospitalizací vyděsil nejen fanoušky, ale hlavně své nejbližší. "Nemohl dýchat. Ale dnes nemám sílu nic říkat, víc budu vědět zítra," prozradila tehdy Monika Trávníčková.

Nyní už je ale bývalý idol dívčích srdcí opět ve formě a připravuje se na náročný pracovní program. "Během roku mě čeká spolu s dalšími herci z Tří oříšků pro Popelku velké turné po německých halách k 50. výročí od premiéry této kultovní pohádky. Tak chci být do té doby fit a šetřit se," pochlubil se Trávníček. Pracovní úspěchy navíc nejsou jediným důvodem k oslavám.

Malá Blanička dostala jméno po babičce

"Dnes budeme slavit! Jupííí jsem teta a Maxmilián má sestřenici. Sestřičce Marice se včera v podvečer narodila holčička Blanička. Jméno dostala po naší mamince. Měla by velkou radost," pochlubila se Monika Trávníčková na sociální síti.

Manželka pohádkového prince přišla o svou maminku v listopadu 2020, když se nakazila koronavirem. Osudným se jí nakonec stal zápal plic.

Není divu, že příchod nového člena rodiny Moniku velmi potěšil, a to hlavně kvůli zvolenému jménu pro holčičku. Ačkoliv má Trávníčková v poslední době práce nad hlavu, za nejvíce důležitou životní roli považuje mateřství. "Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací. Protože odměnou je čistá láska," přiznala nedávno na Instagramu.

Trávníček už je opět ve formě a s manželkou přivítali v rodině nový přírůstek

Související články