Pavel Trávníček se svou manželkou Monikou nemají zrovna nejlepší období. O problémech v jejich vztahu se začalo spekulovat poté, co se na hercově Facebooku objevil podivný status.

„Monika se rozhodla žít s Jaroslavem Svěceným a Maxmiliána vždycky šoupne na Moravu, já s tím nemůžu nic dělat. Kdo mi pomůže neztratit syna?“ stálo ve vyjádření, o němž manželé později tvrdili, že je prací neznámého hackera.

Když ale nedávno u Trávníčkových musela zasahovat policie, rozhodl se filmový princ kápnout božskou. „Máme s Monikou problémy, dělá koncerty panu Svěcenému díky sponzorům z mých kontaktů a to se mi nelíbí. Monika mi ještě vyhrožuje, že už syna neuvidím,“ sdělil Blesku Trávníček.

Monika Trávníčková se nejdřív snažila celou věc zamést pod koberec svou vlastní verzí historky. „Potvrzuji, že jsem policii volala z toho důvodu, že jsem měla strach o manžela a malého, neboť mi nereagoval na telefon a pak večer neotvírali. Takže jsem musela přivolat policii, aby zjistili, zda je vše v pořádku, zdali se něco nepřihodilo,“ řekla Expresu. Později ale svou verzi upravila na: „Nebudu se vyjadřovat, řešíme to právně,“ čímž dala prostor dalším spekulacím.

Trávníčkovi se spolu objevili na pohřbu Šafránkové, pozvánku neměli

I když se ve spojení s Monikou a Pavlem Trávníčkovými stále častěji skloňovalo slovo rozvod, vypadá to, že je krize zažehnána. Alespoň to tak vypadalo na pohřbu Libuše Šafránkové, kam manželé dorazili společně.

Trávníček byl smrtí své kolegyně naprosto zdrcený, celou dobu plakal a byl zavěšený do své manželky Moniky, která ho podpírala.

Herec překvapivě nebyl na seznamu pozvaných hostů a se Šafránkovou se přišel rozloučit jako fanoušek. Pouze 200 osob mělo možnost dostat se na poslední rozloučení s milovanou Popelkou, její filmový princ ale mezi nimi chyběl, a nebyla to náhoda!

Libuše Šafránková se s Trávníčkem před lety rozhádala kvůli Popelce!

Libuše Šafránková i Pavel Trávníček se díky filmu Tři oříšky pro Popelku stali hvězdami, proto od nich režisér Václav Vorlíček vyžadoval, aby jezdili na akce spojené se slavnou pohádkou.

Zatímco Trávníček se skutečně zúčastňoval všech událostí, Šafránková nechtěla být pouze herečkou jedné role, a proto se tak trochu distancovala, čímž si proti sobě Vorlíčka poštvala. Právě spor Libušky s režisérem později zapříčinil její odcizení s Pavlem Trávníčkem, které trvalo až do její smrti.

„Je mi líto, že je vůči pohádce tak odtažitá. Čehokoliv, co je s ní spojováno, se Libuška nezúčastňuje. Nevím, jestli jí vadí, že je spojována s jednou rolí, ale takový už je úděl herců. Myslím, že je to škoda,“ vysvětlil kdysi herec dle webu Expres. Přátelství už se pak dvojici nepodařilo navázat. „Nejsme v kontaktu. Naše cesty se rozešly,“ řekl posmutnělý Trávníček poté, co nedostal od Šafránkové blahopřání k sedmdesátým narozeninám.

Libuščina smrt ale i přes rozkmotřené vztahy Trávníčka velice zasáhla. Možná proto, že své filmové Popelce nemohl dát sbohem a odešla dřív, než si spory z minulosti vyříkali. V těžké chvilce herec o to více ocenil přítomnost své manželky Moniky, která po předchozích sporech evidentně dala manželství ještě jednu šanci. Nezbývá než dvojici popřát hodně štěstí a snad jim idylka vydrží.