Již dlouhé měsíce se spekuluje o tom, že manželé Pavel Trávníček a Monika Trávníčková řeší nejrůznější spory a jejich vztah není tak růžový, jak by se na první pohled mohlo zdát. Na začátku letošního roku se totiž na facebookové stránce Divadla Pavla Trávníčka objevily dost zvláštní příspěvky. „Monika se rozhodla žít s Jaroslavem Svěceným a Maxmiliána vždycky šoupne na Moravu, já s tím nemůžu nic udělat. Kdo mi pomůže neztratit syna?” ptal se někdo podle Expresu v ne úplně srozumitelném statusu. Manželé se tehdy oháněli tím, že za zvláštním příspěvkem stojí hacker. Spousta lidí si však myslela, že jej do světa vypustil sám Trávníček, který si zveřejnění po krátké chvíli rozmyslel. Ať už to bylo jakkoliv, zpráv o rozpadajícím se manželství se začalo objevovat stále víc.

Zase ten Svěcený

Monika Trávníčková s houslistou Jaroslavem Svěceným tráví spoustu času, neboť je jeho manažerkou. Jezdím s ním tedy na koncerty a pomáhá mu takřka se všemi pracovními úkony. Tentokrát ji fotografové z Blesku ovšem zachytili, jak pozdě večer vchází do své kanceláře a chvíli na to ji následuje i Svěcený. Za zdmi PR agentury pak měla dvojice strávit několik hodin a Trávníčková se prý domů za svým manželem vydala až v brzy ráno. Zvláštní událost pochopitelně v mnoha lidech probouzela spoustu otázek.

Děláme jen svou práci

Jak se později manželka Pavla Trávníčka vyjádřila, v kanceláři dvojice jen pracovala, neboť ji tlačily pracovní povinnosti. „Po koncertě na Štiříně nás čekalo ještě mnoho práce a museli jsme podepsat a odevzdat do druhého dne tisíc kusů limitované edice Symfonie pro planetku u mě v kanceláři. Poté odjel domů. Nic víc za tím nehledejte, děláme jen svou práci,” odpovídala na dotaz webu Expres Monika. A ke zprávě dokonce zaslala i fotografii jako důkaz. Situace je v takovém případě více než pochopitelná. Sama Monika se však nemůže úplně divit, že mohlo noční setkání na první pohled působit poněkud zvláštně.

Související články