Přijde Pavel Trávníček o manželku? To mohlo napadnout každého, kdo viděl status na facebookových stránkách jeho divadla. „Monika se rozhodla žít s J. Svěceným a Maxmiliána, kterého vždycky šoupne na Moravu, a já s tím nemůžu nic dělat. Kdo mi pomůže neztratit syna,“ objevil se v pátek podivný status.

Monika Trávníčková na to ihned zareagovala. „Vážení, protože se nás někdo snaží v této nelehké době rozeštvat a pošpinit nás, tak musím všem s radostí oznámit, že je vše v pořádku a nic se neděje. Pracovní profil Divadlo Pavla Trávníčka byl zablokován a napaden. Přesto vám všem přeji, ať jsme všichni šťastní a zdraví. Mějte se rádi,“ objasnila manželka slavného pohádkového prince.

Trávníčková je manažerkou houslového virtuosa Jaroslava Svěceného a před pár dny se po jeho boku objevila na uvedení on-line koncertu, který navštívil například ministr kultury Lubomír Zaorálek. „Asi někomu vadí, že pracuji i v této době a asi že přišel i pan ministr, závist je v této době veliká,“ řekla Super.cz.

Celou aféru s facebookovým statusem řeší policie

Monika Trávníčková s Pavlem Trávníčkem předali celé pátrání policii a doufají, že kyberútočník bude nalezen a potrestán.

K celé záležitosti se také vyjádřil Trávníčkův nemanželský syn. „Napadli Facebook divadla a vymysleli tyhle blbosti. Monča už to na svém fejsu uvedla na pravou míru. Všechno je mezi nimi v pořádku. Kdyby nebylo, jsem si jist, že bych o tom věděl. S tátou jsem mluvil, je v pohodě, ani se nerozčiluje. Jsou všichni doma. Řeší teď, stejně jako my všichni ostatní, důležitější věci než tyhle blbosti,“ řekl Pavel Dytrt deníku Aha!.

Po několika dnech mlčení se konečně ozval i Jaroslav Svěcený, který má být údajným milencem Trávníčkové a celou záležitostí se cítí být také poškozen.

Jaroslav Svěcený dává od kauzy ruce pryč

„Je to odporné a hnusné, že se někdo někomu nabourá do facebookového profilu,“ uvedl rozhořčeně Jaroslav Svěcený pro Expres.cz a celou aféru považuje za totální nesmysl.

„Ale když jsem se to dozvěděl, tak jsem se tomu zasmál. Monika je moje PR manažerka, je to profesionálka. Pavla znám taky. Ne, opravdu s Monikou nic nemáme,“ vyvrátil virtuos nechutné fámy.