Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

S lolitkou mu to nevyšlo, proč dal Pavel Nedvěd přednost Daře Rolins?

Pavel Nedvěd Lucie Anovčínová
Pavel Nedvěd Lucie Anovčínová
Zdroj: Profimedia
Pavel Nedvěd Lucie Anovčínová

Pavel Nedvěd šokoval veřejnost, když po letech spokojeného manželství odešel od rodiny kvůli mladičké milence Lucii Anovčínové. S blondýnkou se fotbalista ukázal poprvé na veřejnosti v roce 2019, nyní ale přátelé Anovčínové potvrdili, že už dvojice netvoří pár. Sportovec má v současné době vztah s Darou Rolins. 

Pavel Nedvěd žil dlouhých pětadvacet let po boku své věrné manželky Ivany, před dvěma lety se ale nechal dvojnásobný otec zlákat na mladé maso a rodinu opustil.

Pro veřejnost byl rozpad stabilního vztahu šokem, nejvíce ale prožívaly situaci fotbalistovy děti. Sportovec v minulosti hlásal do světa, že je pro něj rodina na prvním místě. O to větší bylo překvapení, když Nedvěd přišel s milenkou, která byla navíc pouze o dva roky starší než jeho dcera.

Ta se při prvních zmínkách o otcově milence postavila jasně na stranu své matky Ivany Nedvědové! "Přála bych všem mámu, jako je ta moje. Je jako sestra, kterou jsem nikdy neměla, nejlepší a nejupřímnější kamarádka, jakou jsem našla. Hravá a zábavná máma, kterou by všichni chtěli. Nikdy jsem neviděla žádný vztah, jako je ten náš, snad proto, že jsme všechno dělaly společně. Poslední dny, kdy jsme byly samy dvě, byly ty nejlepší," napsala tehdy dcera hvězdy Juventusu na svůj Instagram a dala tím jasně najevo, co si o jeho úletu s mladou jezdkyní myslí.

Láska s Darou Rolins

Po provalení nevěry s Lucií Anovčínovou se Pavel Nedvěd scházel i svou manželkou Ivanou a chvilku to vypadalo, že si k sobě opět najdou cestu. 

Fotbalista ale nakonec pokračoval v poměru s milenkou a šťastný návrat k rodině se nekonal. Nedvěd se s Anovčínovou ukazoval i na společenských akcích a rád se s mladou kráskou vychloubal.

Druhá míza ale z čistajasna sportovce přešla a románek nečekaně ukončil. Proč? To nikdo netuší. Nyní je spokojený s Darou Rolins, které dal přednost. Pravdou je, že si jsou věkově blíž a jistě si i více rozumí.  

Fotbalista pálí mosty, zbavuje se hnízdečka lásky

"Lucie už s Nedvědem není. Skončili to," potvrdili Blesku rozchod dva přátelé Lucie Anovčínové.

Pavel Nedvěd se evidentně snaží po rozchodu pálit mosty, jelikož u renomované realitní kanceláře prodává svůj luxusní byt na Malé Straně, kde se měsíce scházel se svou milenkou.

Za 186 metrů čtverečních rozlehlé sídlo na lukrativní adrese mohl dostat zhruba 70 milionů korun. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky