Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pavel Nedvěd slavil padesátiny divoce: S cizími ňadry v dlaních!

Bude mít u Dary Pavel Nedvěd průšvih?
Bude mít u Dary Pavel Nedvěd průšvih?
Zdroj: Profimedia
Bude mít u Dary Pavel Nedvěd průšvih?

Pavel Nedvěd oslaví 30. srpna jubilejní padesátiny, slavit ale začal o několik dní dříve, jelikož utkání Juventusu a Římem skončilo remízou. Bývalý fotbalový reprezentant se na párty natolik odvázal, že při tanci osahával prsa neznámé dívky.

Pavel Nedvěd se minulý rok dal dohromady s Darou Rolins a doposud jejich vztah působil idylickým dojmem. Zpěvačka svého nového partnera představila celé rodině a seznámení s rodiči proběhlo i na druhé straně.

Nejnovější záběry kolující internetem ale Daru Rolins rozhodně nepotěší. Nedvěd, kterého zpěvačka prezentuje jako svou životní lásku, je na videu totálně opilý a tančí s třemi polonahými dívkami.

Podle italského webu fanpage.it se bujarý večírek konal po sobotním utkání Juventusu s Římem a rozjařený fotbalista nezůstal pouze u svůdných tanečků.

Nedvěd osahával cizí dívce prsa

Pavel Nedvěd zapíjel utkání Juventusu s Římem, které skončilo remízou a alkohol na večírku evidentně tekl proudem. Viceprezident turínského klubu byl očividně v dobré náladě a oslavu si užíval natolik, že úplně zapomněl na svůj vztah s Darou Rolins. 

Nedvěd se nechal natočit u bouřlivého tance s třemi polonahými dívkami a jedné z nich celou dobu intenzivně "masíroval" prsa. 

Bohužel pro fotbalistu si ale neznámý kameraman nenechal video pro sebe a rozhodl se ho sdílet na Instagram, Facebook i Twitter, takže Nedvěd nejspíš bude mít Daře Rolins co vysvětlovat. Zpěvačka se zatím k přešlapu svého partnera nevyjádřila. 

Dara Rolins nejspíš z chování Nedvěda nadšená nebude

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky