Ivana Nedvědová se po rozvodu s Pavlem Nedvědem stáhla z veřejného života. Fotbalista se do krásné Ivany zamiloval ještě v době, kdy pracovala jako zdravotní sestra ve Františkových Lázních.

Mají spolu dvě děti, dceru Ivanu a syna Pavla juniora, který pokračuje v otcových stopách a hraje fotbal za Skalnou.

Po rozvodu se Nedvědová stáhla z veřejného života a jelikož není na sociálních sítích, fanoušci o ní ani jejím životě mnoho nevědí. O to více je potěšila nová fotografie, kterou sdílela její dcera Ivana u příležitosti dne matek. Bývalá manželka "Grande Paola" vypadá stále báječně a lidé ji v komentářích ihned zahrnuli lichotkami. "Maminka je pořád krásná ženská, krásný den maminek," nešetřili vůči Nedvědové obdivem. Naposledy se dcera známého sportovce pochlubila snímkem s maminkou před rokem v létě, když slavila narozeniny.

Po mladé milence přišla Dara Rolins

Pavel Nedvěd a Ivana Nedvědová měli sňatek v roce 1994 a celkem spolu vydrželi úctyhodných sedmadvacet let. Jejich rozchod v roce 2019 byl pro fanoušky obrovským překvapením, jelikož do té doby působili jako ideální pár.

Funkcionář italského Juventusu Turín sice vyměnil svou manželku Ivanu za "mladší model", románek s parkurovou jezdkyní Lucií Anovčínovou mu ale moc dlouho nevydržel.

V odloučení s milenkou měly hrát důležitou roli Nedvědovy děti, které dávaly jasně najevo, jak moc chtějí, aby se vrátil zpět k jejich matce Ivaně. Přání svých potomků ale dvojnásobný tatínek nakonec nedodržel, jelikož se zamiloval do Dary Rolins, se kterou letos oslaví druhé výročí vztahu a vypadá to, že je vedle půvabné zpěvačky opravdu šťastný.

Bývalá manželka Pavla Nedvěda vypadá skvěle

Související články