Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dojemné gesto dcery Paula Walkera: Náhradní rodina, kterou by otec miloval

Paul Walker by na svou dceru Meadow byl jistě hrdý.
Paul Walker by na svou dceru Meadow byl jistě hrdý.
Zdroj: Profimedia.cz
Paul Walker by na svou dceru Meadow byl jistě hrdý.

Meadow Walker je dcera hollywoodské hvězdy Paul Walkera, herce známého ze série filmů Rychle a zběsile, který tragicky zemřel při autonehodě ve věku pouhých 40 let. Dospívající Meadow nyní, 7 let po nehodě, ukázala svou novou rodinu...

Dcera Paula Walkera sdílela fotografii (můžete si ji prohlédnout v galerii), na které je obklopená dětmi Vina Diesela, parťáka jejího otce z filmů Fast & Furious.

Meadow Walker zvěřejněním snímku prokázala, že má Vinu Dieselovi a jeho rodině stejně blízko jako měl její zesnulý otec. Na Instagramu se dnes už 21letá Meadow velmi dojemným způsobem rozloučila s Dieselovými třemi dětmi, dvanáctiletou Haniou, desetiletým Vincentem a pětiletou Pauline.

Meadow zveřejnila selfie sebe a celé trojice pod kalifornským sluncem. K fotografii připsala: „Navždy rodina."

Podpora bývalých kolegů

Okamžitě tím upoutala pozornost dalších hereckých hvězd Rychle a zběsile, včetně Gal Gadot a Nathalie Emmanuel.

Aktuální Wonder Woman Gal Gadot - která si zahrála ve třech z devíti dosud natočených filmů Rychle a zběsile - sdílela v sekci komentářů emoji srdce. Zatímco britská herečka Nathalie Emmanuel - která vystupuje ve třech filmech - přidala komentář: „Stýská se mi po vás všech“, ke kterým přidala smajlíka s uslzenýma očima a ještě emoji s červeným srdcem. Paul Walker se v letech 2001 až 2015 objevil v celkem sedmi filmech Rychle a zběsile.

Zemřel, když byl v produkci sedmý díl, na jehož dokončení pak spolupracovali Walkerovi mladší bratři Caleb a Cody, kteří ho dublovali při dotáčkách.

Není žádným tajemstvím, že z hereckých hvězd, které se v sérii postupně objevili, si byl Paul nejbližší právě s Vinem Dieselem, ačkoli třeba herec Dominic Toretto popisoval Paula jako svého bratra.

Silné pouto

O blízkosti Diesela a Walkera nejlépe svědčí příspěvek, který naposledy Diesel napsal na Instagramu u příležitosti nedožitých Walkerových narozenin: „Normálně bych dnes plánoval, jak tě trefit narozeninovým dortem. Haha. Místo toho přemýšlím o tom, jaké je štěstí, že vám mohu alespoň připomenout mého bratra. Slzy nikdy nezmizí, ale mění se… od smutku k milosti. Doufáme, že jsi tam nahoře na nás pyšný.“

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky