Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paul McCartney: Potřetí do chomoutu

Paul McCartney: Potřetí do chomoutu
Paul McCartney: Potřetí do chomoutu
Zdroj: Isifa.com

Hudebník Paul McCartney (69), člen legendárních The Beatles, se chystá potřetí oženit. Svou novou lásku, Nancy Shevell (51), požádal v květnu o ruku a svatba prý proběhne už brzy v Londýně...

Osudová láska

Slavného „beatlsáka“ opravdová láska a manželství dlouho míjely. Ne že by měl nouzi o dívky, těch se kolem něj točily tisíce, dlouhých pět let dokonce žil s krásnou herečkou Jane Asher (61), ale vztah to byl plný nevěr a hádek.

Až v roce 1967 potkal americkou fotografku Lindu Eastmann (†56)... A i když se vina za rozpad slavných Beatles obvykle hází na Yoko Ono (78), manželku Johna Lennona (†40), Linda na něm má také svůj podíl. Stejně jako Lennon podlehl Yoko, neobešel se najednou Paul bez Lindy. I on jí věnoval veškerý svůj čas, i on ji bral všude s sebou, i on kvůli ní převrátil svůj život naruby (přestal například jíst maso, pustil se do boje za práva zvířat ap.). A stejně jako Paulovi neseděla Yoko, John zrovna nemusel Lindu... Dlouholeté přátelství dvou muzikantů prostě rozložily ženy!

Paul McCartney: Potřetí do chomoutu

Rozdělila je až smrt

Linda a Paul se vzali 12. března 1969. Linda do manželství přivedla dceru Heather (49) z předchozího vztahu, společně pak měli dcery Mary (41) a Stellu (39) a syna Jamese (33).

Společně také začali hrát – založili skupinu The Wings, kde Linda hrála na klávesy. Ačkoli na počátku jejich vztahu nedával nikdo šanci, dokonce se prý uzavíraly sázky, zda manželství přežije alespoň jeden rok, Linda a Paul spolu byli bezmála 30 let, až do její smrti v roce 1998. Milovanou ženu Paulovi tehdy vzala zákeřná rakovina prsu...

Úlet s modelkou

Z odchodu milované ženy se Paul nemohl dlouho vzpamatovat. „Táta neumí být sám, vždyť se s maminkou od sebe nehnuli ani na chvíli,“ tvrdily jeho dcery, které ale jen s hrůzou sledovaly, jak otcovy osamělosti využila britská modelka Heather Mills (43).

Zatímco všichni okolo v ní viděli zlatokopku, Paul ji měl za láskyplnou ženu, která statečně bojuje se svým handicapem (Heather přišla v roce 1993 při autonehodě o nohu) a pomáhá ostatním (modelka pracuje v několika charitativních organizacích).

Vzali se 11. června 2001, 28. října 2003 se jim narodila dcerka Beatrice. To už ale manželství zrovna moc neklapalo... V létě 2006 požádali o rozvod a na veřejnosti se začalo prát špinavé prádlo. Heather vyrukovala s tím, že ji Paul jen urážel a šikanoval, on ji zase nazval hysterkou, která z něj jen tahala peníze. To sice Heather zuřivě popírala, zároveň ale požádala o rozvodové odškodné ve výši 4 miliardy korun v přepočtu. Nakonec na ex-beatlovi vysoudila „pouhých“ 770 milionů...

Paul McCartney: Potřetí do chomoutu

Nancy mu rodina schválila

Americká podnikatelka Nancy Shewell se s Paulem přátelí od doby, kdy ještě žila Linda. Pověstná jiskra ale přeskočila až před čtyřmi lety, kdy se Paul vzpamatovával z dramatického rozvodu.

Nancy ho v těžkých chvílích podržela, což ocenil nejen on, ale i jeho děti a přátelé. Když se v květnu zasnoubili, byli všichni nadšeni. „Nancy je opravdová dáma,“ říká Paulova mladší dcera Stella, slavná módní návrhářka.

Podle posledních informací svatba proběhne v Londýně v úzkém rodinném kruhu, po skromném obřadu pár odletí do New Yorku, kde bude hostina. Datum je v tuto chvíli tajné, ale šušká se, že by z Nancy mohla být Lady McCartney už v září...

Paul McCartney: Potřetí do chomoutu
 

Jak se vám líbí budoucí paní McCartneyová? Diskutujte pod článkem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky