Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Patrik Hezucký je k nepoznání, na fotkách z mládí ukázal bujnou kštici

Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
Zdroj: Jiří Černohorský / CNC / Profimedia
Patrik Hezucký

Patrik Hezucký patří s Leošem Marešem mezi nejznámější moderátory u nás, když ale zrovna nebaví diváky v éteru, komunikuje s fanoušky skrze sociální sítě. Naposledy se pochlubil fotkou z archivu, kde ho většina sledujících ani nepoznala. Důvodem byly husté kudrnaté vlasy, o které Hezucký s věkem přišel.

Patrik Hezucký každý den už dlouhá léta baví posluchače v Ranní Show na Evropě 2, kterou uvádí s Leošem Marešem.

Charismatického moderátora sleduje na sociální síti bezmála čtvrt milionu lidí a Patrik jim pravidelně nahrává fotky ze svého pracovního i soukromého života.

"Pro pobavení sem dávám fotku z léta roku 1987. Jsem na ní s přáteli z Neaopole. Mafiosos, taloši, forza Italia, děti, mládí je v tahu, na hlavě mám chaos," sdílel Hezucký snímek, kde je mu pouhých sedmnáct let a jeho hlavu zdobí husté kudrnaté vlasy. Moderátor se pak pochlubil, jak trávil s rodinou Halloween. "O víkendu jsme udělali s tchyní na naší zahradě Halloween. Pro info, na té fotce není maminka, ale ježibaba. Olík byl nadšený a hrozně se toho strašidla bál," okomentoval vtipálek momentku z rodinného alba.

Syn mu změnil život

Patrik Hezucký se v květnu roku 2019 oženil se svou dlouholetou přítelkyní Nikolou, za svobodna Pastirčákovou a v prosinci se dvojici narodil syn Oliver Hezucký.

"Info pro příbuzné a vlastně celou rodinu a přátele: Čau, jmenuji se Oliver. Tak jsem konečně venku! Oba s maminkou jsme v pořádku. Posílejte dary!" napsal tehdy pyšný otec na sociální sítě. Pro oba byl chlapec vymodleným dítětem. "Čtyři potraty a bolest na duši, která už nikdy nezmizí. Tři IVF cykly s kolotočem injekcí, hormonů a kortikoidů. Dva příšerné hyperstimulační syndromy, při kterých jsem měla chuť to zabalit. Jedno obrovské nekonečné štěstí, které za to všechno stojí," svěřila se fanouškům manželka Hezuckého.

Hezucký si na rodičovskou roli dlouho počkal, o to více si ale nyní užívá každou chvilku se synem a krásnou Nikolou. 

Patrik Hezucký zavzpomínal na své mládí

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky