Je mu pouhých 25 let, celý svět o něm ale mluví už dlouhou dobu. Český fotbalový útočník Patrik Schick je naprostou fotbalovou hvězdou. Nyní na sebe opět upozornil během utkání proti Skotsku, když vstřelil skoro zázračný gól ze vzdálenosti téměř padesáti metrů. „Tenhle zápas jsem si dopředu několikrát promítal, ve své hlavě jsem ho hrál už asi třikrát. A druhý gól, to byla jen třešnička,“ radoval se Schick podle webu iDNES.cz ihned po utkání.

Daří se mu ve všech směrech

Kromě sportovních úspěchů se Schickovi daří i v osobním životě. Téměř před rokem se fotbalista oženil se svou dlouholetou přítelkyní, krásnou Hankou Běhounkovou, a byla to opravdu svatba jako řemen. „Slibuji, že to bude svatba, jakou Česko nevidělo, něco nádherného, výjimečného, harmonického, prostě dokonalost sama. Spousta skvělé zábavy, skvělého jídla,“ uvedla ještě před svatbou hlavní koordinátorka podle eXtra.cz na svém Instagramu.

A jak napsala, tak to také bylo. Dle fotek bylo patrné, že dvojice pojala svatbu skutečně ve velkém stylu. V nádherném zámeckém prostředí si pak snoubenci konečně řekli své „ano“. A jen několik málo měsíců nato se jim narodila dcera Victoria. „Čau, jmenuji se Victoria, narodila jsem se před pár dny a s maminkou jsme v pořádku,“ uvedl v říjnu loňského roku na sociální síti novopečený tatínek.

Ódy pěje celý svět

Schickův úspěch během zápasu se Skotskem zaznamenali fanoušci a sportovní nadšenci po celém světě. Samo Skotsko si ovšem kvůli prohře div nerve vlasy. „Třiadvacet let čekání. Ale stačilo méně než 90 minut, aby se naděje změnila v horor,“ uvedl například podle iDNES.cz skotský deník Daily Record.

A z vítězství Čechů není nadšené ani Chorvatsko, které se s Čechy utká v pátek. „Nebudeme to mít s rozjetými Čechy po jejich vítězství vůbec lehké,“ napsal záhřebský deník Jutarnji list. „Vítězství Čechů není dobrá zpráva pro Chorvaty,“ dodal ještě.

Patrik Schick vstřelil téměř zázračný gól

Zdroj: Youtube