Jak bydlí Patrick Dempsey? Společnost rodině dělají zvířata zachráněná z jatek

Patrick Dempsey s rodinou
Více fotografií k článku:
18 fotografií

Ať už jeho ostře řezanou tvář znáte ze seriálu Chirurgové nebo z posledního počinu Dítě Bridget Jonesové, nejspíš seznáte, že je to nejen fešák, ale i sympaťák. Patrick Dempsey si získal srdce mnoha fanynek, jeho srdce ale patří jediné ženě a sice Jillian Fink, s níž je již téměř dvacet let ženatý. Jak spolu rodina Dempseyových žije? 

Co o Patrickovi říct? Je zkrátka perfektní. Kromě toho, že je pohledný, sympatický, charismatický, pohledný, milý, štědrý, pohledný, sečtělý, milující otec, pohledný, dobrosrdečný... Už bylo řečeno, že je pohledný? Tak zpátky na zem. Kromě všech zmíněných vlastností je to také milovník umění a zvířat. Ačkoli v jejich rodině maluje a sochaří Jillian, Patrick umění neskonale obdivuje. Zbožňuje knihy, kdykoli má volnou chvilku pro sebe, najdete ho buď u stolku, kde hraje šachy a učí je své dva syny, nebo s nosem zabořeným do knihy. Kromě toho má rád stará auta.

Je to také závodník tělem i duší a několikrát se účastnil automobilových závodů. Kromě toho je vegetarián, nepije mléko, ani nejí mléčné výrobky a vejce jí jen ta, která snesnou jeho slepičky, jenž má z 90% zachráněné z velkochovů, kde byly odsouzeny k smrti.

Doma mají Dempseyovi, jako stálé členy rodiny, tři psy, čtyři osly, želvu Taulah, zmíněná kuřata a slípky, prase Huga a dvě kozy. Všechna zvířata jsou zachráněna z jatek a obživu jim zaručuje hektarová permakultura, kterou si nechali Dempseyovi udělat na rozlehlé zahradě.

Patrick miluje fyzickou práci a tak, pokud zrovna nenatáčí, najdete ho nejspíš na zahradě, jak štípe dřevo v obeplých džínách, do půl těla... Dobře, prý nosí obyčejné tepláky a tričko, ale i v tom mu to určitě moc sluší. Co víc dodat? Že jeho manželka je jistojistě naprosto kouzelná žena a má neskutečné štěstí, že má po boku takového muže a zároveň skvělého otce pro jejich tři děti. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek