Patricie Pagáčová se na začátku sbalila a společně s manželem Tiborem Pagáčem a jejich dcerou Bibianou odletěla za sluncem. Herečka prožila krásné chvíle a o fotografie z dovolené se podělila se svými fanoušky na sociální síti.

"Děkujeme Srí Lanko za nádherný 3 týdny. Srí Lančani jsou neskutečně milý a vřelý. A milují děti! Takže se vám klidně může stát, že vám raracha pohlídají v restauraci, abyste se v klidu najedli. Nám se to stalo několikrát. Byla to moje třetí návštěva a rozhodně ne poslední. Určitě Srí Lanku vřele doporučuji, jestli nad ní uvažujete," shrnula Pagáčová nadšeně výlet.

Po návratu domů se Patricie sešla se svými rodiči a přiznala, že čím je starší, tím si chvil s rodinou váží více.

Čas strávený s rodinou je nejvíc

"Vždycky jsem trávila ráda čas s rodičema (možná s výjimkou 15-17 let), ale čím jsem starší, tím to mám radši a radši. Čas strávený s rodinou je prostě vždycky nejvíc. A o zábavu teda opravdu nikdy není nouze. Děkuji, že vás mám," napsala Patrie Pagáčová ke společné momentce se svými rodiči.

Herečku začali sledující ihned v komentářích poučovat, aby si momenty s maminkou a tatínkem hlavně naplno užívala, dokud může.

"Užívej si to! Vím o čem mluvím," vzkázala například Pagáčové Tereza Brodská, která už bohužel o svého tatínka přišla a její maminka je těžce nemocná. "Máma je skvělá. Měla jsem tu čest ji poznat díky práci. A je to zlatá duše a vlastně slunce na dvou nohách," chválí maminku Patricie fanoušci, kteří měli možnost se s ní dokonce osobně setkat.

Patricie Pagáčová si chvíli s rodiči užívá

Související články