Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Patricie Pagáčová ukázala těhotenské fotky: Fanoušci zůstali v úžasu

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová
Zdroj: profimedia.cz
Patricie Pagáčová

Pořizování těhotenských fotek je mezi nastávajícími maminkami stále populárnější. Herečka Patricie Pagáčová se jim ale zpočátku bránila. Nakonec se ovšem pro zvěčnění svého požehnaného stavu přece jen rozhodla a výsledek rozhodně stál za to. 

Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová před několika týdny na sociální síti oznámila, že se se svým manželem Tiborem brzy dočkají prvního potomka. „Pro všechny ,Já to věděl/a‘ a ,Já to říkal/a‘, měli jste pravdu. Prý se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve dvou. Tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuji vám všem, kdo jste tady se mnou,“ napsala před časem Patricie na svůj Instagram a k příspěvku připojila snímek ze slunných Malediv, na němž ukázala vypouklé bříško. 

Došlo i na těhotenské fotky

Mezi nastávajícími maminkami je velkým trendem pořizování profesionálních těhotenských fotografií, které jim budou neustále připomínat jejich požehnané období. Sama Patricie Pagáčová prozradila, že focení takových snímků původně vůbec v plánu neměla. Nakonec se ale rozhodla jinak. „Přiznám se, že jsem těhotenské focení neměla vůbec v plánu, nějak mě to prostě nelákalo, ale nakonec jsem udělala dvě výjimky. Jednu pro časopis Maminka, který vyjde v květnu, a druhou právě s Luckou, se kterou jsem fotila už několikrát pod vodou a výsledek byl vždycky parádní. A nelituju!“ napsala Patricie pod jednu z podvodních fotografií, na které vypadá jako mořská královna. 

Samá slova chvály

Fotky to jsou bezesporu nádherné, o čemž svědčí i komentáře, které se po jejich zveřejnění začaly objevovat. „Tak takové focení by se mi taky líbilo. I do časopisu jste moc hezky vyfocená. Mě to klasické těhu focení taky nějak neláká, ale takhle, takhle jo,“ napsala jedna z uživatelek pod fotografii. „Krásné fotky. Kdybych v těhotenství vypadala jako vy, jdu do toho hned,“ přidala se další. 

Snímky pochopitelně neunikly ani pozornosti známých osobností. „Božský!“ napsala prostě influencerka a moderátorka Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol. „Nádhera!“ komentovala fotku zase Dagmar Havlová. Anička Slováčková neměla ani slov. K příspěvku proto přidala jen pět červených srdíček. Ani tak se ovšem sdílené obrázky neobešly bez několika ne úplně pozitivních reakcí. „Je to takové zvláštně nepřirozené. Fotky jsou to pěkné. Uznávám. Jen je to celé nepřirozené a velmi umělé,“ sdělil svůj názor jeden z uživatelů sociální sítě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU