Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Patricie Pagáčová po porodu jen září! Fotkami ze SuperStar vyrazila mnohým dech

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová
Zdroj: profimedia.cz
Patricie Pagáčová

Herečka, moderátorka i porotkyně SuperStar je jen několik týdnů po porodu zase v pracovním zápřahu. Společně s dalšími známými tvářemi se totiž vrátila do porotcovského křesla ve známé pěvecké soutěži. A jak ukázala na své sociální síti, sluší jí to možná víc než kdy předtím. 

Když před dvěma lety televize Nova oznámila, že do poroty nové řady populární soutěže SuperStar usedne i herečka a moderátorka Patricie Pagáčová, mnozí byli k jejímu působení v pořadu skeptičtí. Ptali se, proč by zrovna herečka, která s hudbou nemá nic společného, měla rozhodovat o tom, kdo umí a neumí zpívat. Nakonec se ale ukázalo, že se představitelka Terezy Jordánové z nekonečného seriálu Ulice do poroty perfektně hodí. 

A právě proto ji Nova oslovila s nabídkou na účast ve zbrusu nové řadě. Porota bude tedy naprosto totožná, jako byla v minulém ročníku. Výkony soutěžících budou hodnotit Pavol Habera, Leoš Mareš, Monika Bagárová, Marián Čekovský a již zmíněná Patricie Pagáčová. 

Opět ve formě

Patricie Pagáčová jen před několika málo týdny přivedla na svět krásnou holčičku, která dostala neobvyklé jméno Bibiana. Krátce nato už ale nastoupila v plné síle na natáčení nové řady SuperStar a na svém Instagramu již stihla sdílet i několik snímků ze zákulisí, na kterých jí to neuvěřitelně sluší. A s sebou si do práce vzala i novorozenou dcerku. Ta se pak během pauzy při natáčení seznámila s dcerou Moniky Bagárové. Krásné setkání Pagáčová zvěčnila a skvostný snímek vyvěsila na sociální síť. „Tak Bíba má první kámošku,“ napsala k fotografii, na které dcera Moniky Bagárové Rumia hladí Bibianu. 

Hodiny v maskérně

Kromě toho ale herečka prokázala, že stíhá hned několik věcí najednou. Kromě toho, že se pečlivě stará o miminko, se dokáže věnovat svojí práci a ještě u toho vypadat skvěle. I když u posledního zmíněného dává zásluhu hlavně maskérům. „Miluju být v jejich rukou. Škoda že mi takovéhle háro nikdy nenaroste. Moje vlasy mají prostě limit cca na ramena a víc ani ťuk, i kdybych tam matlala cokoliv,“ napsala Pagáčová na Instagram ke snímku, na kterém má prodloužené vlasy. 

Toho, jak Pagáčová září, si začaly všímat i její kolegyně z branže. „Páťo, ty jsi kost,“ napsala k jednomu z příspěvků modelka Andrea Kaloušová, načež Patricie jen odpověděla: „To jsou hodiny a hodiny v maskérně, znáš to.“ 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky