Později se na televizních obrazovkách začala objevovat v roli Terezy Jordánové v seriálu Ulice, kde hrála dlouhých čtrnáct let.

V seriálu se tak ukázala v mnoho podobách. Už od puberty si procházela Patricie plno změnami. Měnila účesy, barvy vlasů a příbírala a hubla.

Trefa do černého

V době natáčení Ranče u zelené sedmy měla Patricie ještě jako malá holčička svou přírodní barvu vlasů. Velmi světle hnědé vlasy s blond odlesky k ní zkrátka pasovaly.

Jak už to tak bývá, stejně jako řada dospívajících dívek i ona začala experimentovat se svými vlasy.

Mezi její největší experiment patřilo obarvení vlasů na tmavě hnědou. Příliš tmavé vlasy jí až tolik neslušely. Působila v nich příliš drsně. Po nějakém čase se tak vrátila k blond vlasům, které na ní zkrátka vyniknou.

Před časem si na doporučení kadeřníka Martyho Tyla nechala vlasy ostříhat na mikádo, které má lehce pod bradu. Tento střih jí velmi lichotí.

Hubnutí a příbírání

V průběhu let se měnila i její postava. Z útlého děvčátka se postupem času stala žena s kyprými tvary. Nyní se Patricie chlubí naprosto perfektní figurou. O své proměně často a otevřeně mluví.

„K hubnutí jsem musela dospět sama. Když jsem o sobě četla, že jsem silná, ještě víc jsem tloustla, protože jsem se tím trápila,“ řekla Patricie před lety pro iDNES. Kromě jiného nastavení v hlavě změnila i to, že si pořídila fenku Jackie, se kterou chodí na dlouhé procházky.

„Jen se mi to prostě podařilo. Je to v hlavě, fakt. Člověk se na to nesmí upínat, pak to jde líp. Mně to začalo jít, až když mi to začalo být jedno a přestala jsem to konečně řešit. Poslouchejte své tělo,” vzkázala těm, kteří chtějí zhubnout.

Módní styl

Patrice je často kritizovaná za svůj styl oblékání. Poslední roky se drží více zkrátka. Ne vždy tomu tak ovšem bylo. Do společnosti vyrazila mnohdy i s nepadnoucím oblečením v out barvách.

Nejvíce jejímu stylu prospělo období, kdy byla porotkyně v SuperStar. V rámci přenosů ji oblíkali stylisté do glamour kousků. Vyzkoušela si hned několik účesů, nejnovější trendy v líčení a výstřední outfity.

Fanynky herečku milují hlavně kvůli tomu, že se mnohdy prezentuje, jako obyčejná máma od plotny. Na jejím Instagramu najdete fotografie, na kterých je ve vytahaném domácím oblečení. Populární influencerka se zkrátka nebojí ukázat svou pravou tvář.

Související články