Poprvé se zapsala do srdcí diváků už jako dítě, a to v legendárním seriálu Ranč u Zelené sedmy. Dlouhou dobu se také objevovala v nekonečném seriálu Ulice, ale získala celou řadu dalších krásných rolí. V poslední době se věnuje také mateřství, které je pro ni velmi důležitou částí života. Její malá dcera Bibiana je pro ni velkou radostí. 

Jako velmi mladá se trápila váhou, v poslední době si ale fanoušci všímají, že má velmi pěknou postavu, kterou ani těhotenství příliš nepoznamenalo. Zadarmo to ale pro Patricii Pagáčovou přece jen nebylo. 

Na pravidelnost Patricii Pagáčovou neužije

“Já jsem se primárně snažila během těhotenství moc nepřibrat. Myslím si, že takové ty řeči, že žena v těhotenství jí za dva, a proto si může dát cokoli, nejsou úplně přínosné. Člověk si tím podle mě omlouvá to, že sežere, na co přijde. Stačí se ovládat. Neříkám, že má žena v těhotenství držet diety, proboha, to vůbec ne! Ale není nutné se extrémně přecpávat. Je důležité jíst dobře a kvalitně. Občas si člověk může dopřát něco sladkého, ale neměl by popustit tu uzdu úplně,” svěřila se před časem pro server Sedmička.cz.

Velkou část výsledného dojmu z člověka dělá také stav jeho pleti. Ta je pro řadu žen vysloveným strašákem, který je stojí často nemalé úsilí i peníze, aby jej udržely na uzdě. Pro Patricii Pagáčovou to ale tak docela neplatí. “Co se týče pleti, mám štěstí na dobrou genetiku. Řekla bych, že mám pleť docela dobrou. Samozřejmě v období puberty jsem řešila akné a občas se mi beďar vyloupne i dnes, ale jinak mám docela kliku. Přiznám se, že jsem se o svou pleť nikdy příliš nestarala. Nicméně dělám práci, kterou dělám, takže bych měla,” přiznala sympatická herečka s úsměvem.

“Teď jsem proto začala pravidelně chodit ke kamarádce na kosmetiku. Naučila mě ranní a večerní rituály v péči o pleť. Já jsem totiž děsná, co se týče nějakých věcí, které mám dělat pravidelně. Ale tohle mě začalo bavit. Každý večer si pleť čistím a pak si ji namažu. To je maximum, co zvládnu,” sdělila Patricie Pagáčová.

Nová role je opakem mladé herečky

To ale není pochopitelně to jediné, co pro sebe mladá maminka dělá. Zvlášť pro ženy, které se musí kromě práce starat také o rodinu, je chvilka pro sebe pochopitelně velmi důležitá. “Chodím ještě ke kadeřníkovi. Jinak si sem tam dopřeju masáž. To je spíš ale jen tehdy, když někam vyjedeme - třeba na nějaký wellness. Já si na sebe čas ráda udělám. Je důležité si udělat chvíli pro sebe,” myslí si Patricie Pagáčová. 

V nadcházejícím roce se televizní diváci na Patricii Pagáčovou mohou těšit v seriálu televize Nova Dobrá rodina, kde se bude nyní objevovat. “Moje postava se jmenuje Olga Čechová, pracuje jako embryoložka na klinice umělého oplodnění. Řekla bych, že Olga poměrně dobře ví, co od života chce, a má ráda věci naplánované a jasně dané. A myslím, že je trochu nervózní, když nemá věci pod kontrolou. Ne že by chtěla ostatní ovládat, ale věci ve svém životě má ráda pod kontrolou,” sdělila herečka pro Novu s tím, že si na své nové roli oblíbila především její pořádkumilovnost a cílevědomost.

Související články