Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Patricie Pagáčová zářila na premiéře minisérie Iveta: Ze zpracování je nadšená

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová
Zdroj: Profimedia
Patricie Pagáčová

Před pár dny v pražském kině Lucerna proběhla slavností premiéra nové minisérie z produkce platformy Voyo s názvem Iveta, které se zúčastnila celá řada hvězd včetně syna Ivety Bartošové, Artura Štaidla, nebo její sestry Ivany. Uvedení seriálu si nenechala ujít ani Patricie Pagáčová, která v něm ztvárnila jednu z vedlejších postav. Jak zfilmování začátků kariéry zpěvačky s krutým osudem vnímá?

Ještě předtím, než byla nová minisérie o životě Ivety Bartošové uvedena na streamovací platformě Voyo, si seriál odbyl svou premiéru v pražském kině Lucerna za přítomnosti nejen herců, ale také pozůstalých po Ivetě Bartošové. 

Přestože se původně na zfilmování kariérních začátků zpěvačky spousta lidí dívala poněkud skepticky a obávala se, že bude seriál zpracován bulvárně, výsledek mnohé překvapil. Nakonec i sami představitelé některých rolí jsou rádi, že se fanouškům zpěvačky naskytne neobvyklý pohled do jejího života, který není nijak zkreslený a popisuje jednotlivé události tak, jak se staly. 

Nový pohled na Ivetu Bartošovou

„Já si myslím, že je to moc dobře, že se ten příběh takhle zrealizoval,” nechala se v rozhovoru pro eXtra.cz slyšet Patricie Pagáčová, která se v seriálu zhostila jedné z vedlejších rolí. Podle herečky je v příběhu Ivety Bartošové spousta věcí, o nichž mnozí lidé vůbec netuší, že se staly, a neprávem tak zpěvačku odsuzovali. 

„Ten příběh by mohl osvětlit, že byla trošku i obětí toho, že byla hrozně hodná a měla podle mě občas trochu smůlu na lidi,” vysvětlovala Patricie Pagáčová, proč je ráda, že se příběh Ivety Bartošové zfilmoval.

Reakce Artura Štaidla režiséra překvapila

Premiéry minisérie Iveta se zúčastnil také syn zpěvačky, Artur Štaidl, a její sestra Ivana. Právě tato dvojice hrála ve vzniku projektu obrovskou roli. Bez jejich souhlasu by se totiž natáčení pravděpodobně vůbec neuskutečnilo. Když na úplném začátku všeho přišel režisér Michal Samir za Arturem Štaidlem, aby mu představil svou vizi, byl smířený s tím, že syn Ivety Bartošové natáčení zamítne. Ten ale překvapivě souhlasil. 

„K souhlasu k natáčení mě přesvědčilo několik věcí. Bylo mi sympatické, že za mnou režisér a scenárista Michal Samir přišel osobně, aby mi po letech svých rešerší osobně prezentoval svou představu, a přesto byl vše ochoten položit, pokud bych nesouhlasil,” prohlásil Artur Štaidl pro TN.cz. A obdobný názor nakonec měla i teta Artura a sestra Ivety Bartošové, Ivana. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky