Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sexy Patricie Pagáčová jen září: Fanoušky zaujala velkou proměnou

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová
Zdroj: Profimedia
Patricie Pagáčová

Herečka Patricie Pagáčová je po porodu své dcery Bibi snad krásnější než kdy dřív a fanoušci si toho pochopitelně všímají. Nesmírně půvabná je i bez make-upu v domácím oblečení, když se ale hodí do gala, zastínila by bezesporu i mnohé hollywoodské hvězdy. Na nejnovějším snímku, který zveřejnila, se herečka svěřila do rukou profesionálů a její fanoušci se její proměny nemohou nabažit. 

Na sociální síti Instagram má bezmála 600 tisíc sledujících, kteří se zájmem hltají každý příspěvek, který publikuje. Herečka Patricie Pagáčová v posledních letech zažívá obrovskou slávu a i když od doby, kdy se pravidelně objevovala v seriálu Ulice, uplynula už poměrně dlouhá doba, má fanoušků snad víc než kdy dřív.

Patricie Pagáčová je jednou z mála celebrit, které nemají problém sdílet s veřejností mnohé momenty ze svého osobního života a jistě i to se podepsalo na její popularitě. Kromě nejrůznějších zážitků z dovolených a z natáčení herečka sdílí i snímky proměn, kterými prošla poté, co se například před nástupem před kameru svěřila do rukou profesionálů. A vždy je na co koukat!

Jsi překrásná!

A právě snímkem s jednou takovou proměnou se Patricie Pagáčová pochlubila i nyní. Zvěčnila se v krásných šatech, které obepínaly její tělo, s výraznějším líčením a také s lehce natočenými vlasy. A úspěch nesklidila jen u fanoušků, ale i u svých kolegů. „Dala jsem třikrát lajk, jsi překrásná,” napsala pod fotografii herečka Denisa Nesvačilová. „Nádherná fotka,” přidala se její sestřenice Petra Nesvačilová. A reakce fanoušků zněly velmi podobně. Lidé často zmiňovali, že právě po narození dcery Bibi Patricie Pagáčová září víc než kdy dřív. 

Další těhotenství?

Na tom, že herečka po porodu vypadá úplně jinak, se spousta fanoušků shoduje. „Páti, ta malá Bibi ti jen pomohla. Ty kveteš jak sněženky z jara. Jsi nádherná máma,” zní jeden z komentářů. A chvíli to vypadalo, že snad bude Patricie Pagáčová ještě krásnější. Zveřejnila totiž snímek s těhotenským bříškem. „Já se toho břicha nezbavím. Princeznu už evidentně hrát nebudu, teď už jenom těhotný,” smála se herečka. Ukázalo se, že ve skutečnosti těhotná není. Bříško měla vycpané kvůli nové roli. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky