Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pagáčová se ukázala nenamalovaná v džínové bundě, následně oslnila rudou róbou

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová
Zdroj: Profimedia
Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová se nebojí obléct do výrazných modelů i přesto, že za svůj vkus sklidila v minulosti opakovaně kritiku. To ale nebyl případ rudých šatů, které herečka oblékla na svatbu, kam dorazila jako host. 

Patricie Pagáčová ví, jak na sebe upoutat pozornost. Bývalá hvězda Ulice se nestydí obléct extravagantní kousky oblečení, ačkoliv za některé z nich nesklidila zrovna pozitivní recenze.

Herečka například vyvolala vlnu diskuzí, když jako porotkyně Superstar dorazila v šatech dílny H&M, které pro ni vybral stylista Filip Vaněk.

Lidé tehdy v komentářích přirovnávali Pagáčovou k animované postavě Spongeboba v kalhotách. Na nejnovější fotce se ale herečka ukázala v róbě, kterou si svou pověst u módní policie i fanoušků značně vylepšila.

Sexy rudé šaty

Patricie Pagáčová na svatbu svých kamarádů oblékla dlouhé šaty v rudé barvě, ve kterých vypadla báječně. Holá záda navíc celému modelu dodala sexy nádech a u fotky se herečce začaly rychle hromadit pochvalné komentáře.

Herečka k outfitu zvolila nenápadné líčení a na párty byla rozhodně nepřehlédnutelná. Tak snad Patricie příliš nerozrušovala budoucího ženicha při jeho cestě k oltáři. V minulosti se neměla problém ukázat nenamalovaná v džínové bundě. Půvabná herečka se zkrátka nebojí obléct tak, jak se momentálně cítí. 

Patricii Pagáčové červená barva sluší

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky