Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Patrasová se pustila do Slováčka: Vyjmenoval celou rodinu, ale mě nezmínil

Dagmar Patrasová Felix Slováček
Dagmar Patrasová Felix Slováček
Zdroj: Profimedia
Dagmar Patrasová Felix Slováček

Felix Slováček strávil několik dní v písecké nemocnici, kam za ním pravidelně chodila exmilenka Lucie Gelemová. To se ale vůbec nelíbilo právoplatné manželce Dádě Patrasové, která svojí sokyni v lásce nemůže přijít na jméno. Vztahy mezi manželi se tak znovu vyhrotily.

Známý hudebník minulý víkend zkolaboval přímo za volantem auta, když jel se svou bývalou přítelkyní Lucií Gelemovou na chalupu na jihu Čech. Felix Slováček proto raději odstavil svůj vůz a dál pokračoval v přivolané záchrance, která ho odvezla do nemocnice v Písku.

Měla jsem o Felixe velký strach

Jakmile se Dáda Patrasové dozvěděla, co se Slováčkovi stalo, okamžitě se za ním chtěla vydat. Dokonce byla ochotná přehlédnout i fakt, že v rodinném mercedesu s Felixem jela jeho exmilenka Lucie Gelemová.

"Měla jsem o Felixe velký strach, vždyť je to můj manžel, kterého mám pořád ráda," řekla Blesku Dáda. Ta okamžitě běžela koupit jablka, o kterých ví, že je Slováček miluje. Když mu ale zavolala, že u něj za chvíli bude, dostalo se jí té nejchladnější odpovědi.

"Řekl mi, ať mě to ani nenapadne, že se nechce rozčilovat a že za ním stejně chodí denně paní Gelemová. Tak to mě dost rozčarovalo. Kdo už jiný by za ním měl jet, když ne jeho právoplatná manželka, se kterou žije 40 let?" nevěřila svým vlastním uším herečka. To, co se dozvěděla od vlastního muže, ji muselo hodně zabolet. 

Vůbec mě v médiích nejmenoval

Jenže to nebylo zdaleko všechno, co Patrasovou namíchlo. Felix totiž médiím prozradil, že ho ve špitále navštívila nejen Lucie, ale také nejstarší dcera René z prvního manželství. Anička s Felixem mladším plánovali, že za svým otcem také zajedou, to jim ale nakonec Slováček rozmluvil. Muzikantovi se brzy udělalo mnohem lépe a s dětmi pak zašel na večeři už v Praze. 

"A že by se zmínil, že jsem za ním chtěla vyrazit já, tak to už se neobtěžoval. Udělal ze mě takhle na veřejnosti pěknou krávu," postěžovala si Dáda, která se kvůli tomu z celé rodiny cítila nejvíce odstrčená.

Patrasová nedokáže pochopit, proč se k ní Felix chová tak odmítavě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU