Dagmar Patrasová se v posledních letech české veřejnosti nepřipomínala zrovna ideálním způsobem, z roztomilé Xénie a hodné paní z televize, která zpívá se žížalou, se stala pirátka silnic, která nejde pro skandál daleko. Podle posledních zpráv se ale snad rozdováděná černovláska přeci jenom zklidnila a rozhodně jí to svědčí.

Možná tak chce dokázat svému manželu Felixi Slováčkovi, že ho stále miluje, a tak se ho snaží nerozptylovat před velkým životním milníkem. Úspěšný hudebník zanedlouho oslaví osmdesátku a při této příležitosti se v Lucerně odehraje koncert, kde bude spousta slavných hostů, kteří přijdou oslavenci pogratulovat.

Dáda jako idol z dětství

„Jsem a věřím, že nás čekají samé hezké dny. Zpěvák Ondřej Provazník, který vystupuje s mým orchestrem, mi tiše závidí, že doma mám Xénii – idol jeho dětství. Já jsem rád, ale někdy samozřejmě zazlobí, a to se pak rád podívám na film Smrt stopařek, kde taky hrála,“ zavtipkoval Felix pro server blesk.cz, což jen potvrzuje, že je v dobré náladě a doma nejspíš šlape vše tak, jak má.

Nabízí se samozřejmě otázka, zda jeho partnerka také přispěje nějakým hudebním vystoupením na této velkolepé události. Nebo si spolu snad střihnou duet? „My jsme si ho střihli naposledy k mým sedmdesátinám. Nějaký pěkný bychom si opět mohli dát... Ale je to trošku otevřené. Spíše ale bude v publiku..,“ upřesnil plány Slováček a dodal, že mnohem více, než Dáda, ho teď trápí organizace koncertu.

Felixovy nejkrásnější chvíle

Lucerna i její přilehlé okolí totiž budou zanedlouho procházet rekonstrukcí, a tak se tomu musely přizpůsobit i hudebníkovy plány. „Já mám normálně jubileum 23. května, ale ta rekonstrukce začíná 7. května, a tím pádem by tam koncert nemohl být a já jsem strašně chtěl, aby to bylo právě v Lucerně, protože tam jsem zažil ty nejkrásnější chvíle hudebního života.“

I přes jisté komplikace to ale bude zajisté výtečná akce. Účast totiž přislíbili taková esa jako Marie Rottrová, Helena Vondráčková, Petr Janda, Leona Machálková, Jiří Korn a samozřejmě i výše zmíněný Ondřej Provazník, který přispěje písní od Karla Gotta Stokrát chválím čas. Zda-li zbyde v programu místo i pro Dádu, je zatím ve hvězdách.

Zdroje: blesk.cz

Související články