Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pátrání po osmileté německé holčičce je u konce: Policie dívku našla

Ztratila se v neděli večer na Domažlicku.
Ztratila se v neděli večer na Domažlicku.
Zdroj: Profimedia
Ztratila se v neděli večer na Domažlicku.

Od nedělního večera probíhalo pátrání po osmileté německé dívence, která se ztratila během rodinného výletu v okolí nejvyššího vrchu Českého lesa, Čerchova na Domažlicku, který se nachází na hranicích České republiky a Německa. Nyní přišla úžasná zpráva. Policie totiž dívku našla a předala ji do péče zdravotníků. 

Policie České republiky oznámila úžasnou zprávu. Osmiletou německou dívenku, po které od nedělního večera pátrala česká i německá policie, se podařilo najít. Policie to sdělila prostřednictvím sociální sítě Twitter. „Výborná zpráva – Holčička je vypátrána, nyní bude předána do péče zdravotníků,” stojí v oznámení. Žádné bližší informace prozatím nebyly zveřejněny. 

Dvě noci pohřešovaná

V neděli večer se objevila zpráva o pohřešování osmileté německé dívky, která se během výletu s rodiči a dvěma sourozenci ztratila na Domažlicku v okolí Čerchova. Jak uvedl web Novinky, holčička s rodinou hrála stopovací hru a nedorazila na domluvené místo. Do pátrací akce se okamžitě zapojilo mnoho policistů i s psovody. 

„Nejprve prohledávali trasu, na které se rodina pohybovala. To bylo bezvýsledné. Později se pátrání rozšířilo na větší okruh,” uvedla v pondělí ráno krajská policejní mluvčí pavla Burešová a dodala, že pátrání nadále pokračuje s maximálním nasazením. 

Pondělí pak žádný posun v pátrání po dívence nepřineslo. V úterý ovšem konečně přišla skvělá zpráva o jejím nalezení. V tuto chvíli nejsou dostupné žádné detaily toho, kde se dívka během dvou nocí nacházela ani kde byla objevena. 

Osmiletou dívenku se podařilo najít:

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky