Tereza Hlůšková před několika lety plnila sociální sítě fotkami z luxusních dovolených a působilo to tak, že se jí v začínající kariéře modelky začíná dařit. Pak ale přišla osudová rána, kdy byla zadržená na letišti v Láhauru s bezmála devíti kilogramy heroinu v kufru a skončila ve vězení.

V celé kauze ale nefigurovala pouze Tereza, výlety do ciziny s ní pravidelně podnikala i Simona Hučíková. Jakmile ale Hlůškovou zadrželi, její "kamarádka" začala tvrdit, že o ničem nevěděla a do Pákistánu jezdila pouze za účelem focení.

Před časem přišla s dalším svědectvím o podivných cestách Terezy a Simony do zahraniční další dívka, která má údajně s pašeračkami osobní zkušenosti a rozhodně si s nimi nebrala servítky!

"Zavřeli je do hnusného baráku, ze kterého nemohly vycházet!"

Poté, co byla Tereza Hlůšková zadržena si našla Simona Hučíková novou kamarádku, která se shodou okolností jmenuje také Tereza. Dnes už bývalá parťačka Simony promluvila o tom, jak vypadaly ony luxusně prezentované cesty do Pákistánu.

"Přiletěly tam s Terezou, tam je zavřeli do nějakého hnusného baráku, odkud nemohly vycházet. Měly tam být asi dva týdny. Nosili jim tam jídlo a holky byly zavřené spolu v ložnici. Simona to tehdy popisovala dost drsně," prozradila Expresu dívka z Uherského Hradiště.

Podmínky, ve kterých Simona s Terezou byly prý naprosto otřesné. "Jednou se jim tam ucpal záchod a ony na něj nemohly dále chodit. Všude to tam smrdělo výkaly a celkově to pro ně bylo dost psychicky náročné," popsala Tereza stejnému webu a dodala, že se právě Simona má podle ní prsty v zadržení Hlůškové.

"Udělala tam jedno z těch pekel, co umí, a po týdnu ji pustili, že může letět dříve. Dostala kufr s drogami a letenku první třídou. Poslední destinace byl Londýn, kde na letišti dostala v igelitové tašce deset tisíc liber. Potom měla Terezu vyzvedávat na letišti v Praze a už jenom viděla ve zprávách, že ji zadrželi."

"Tereza se nechala zatáhnout do Simoniných intrik a začala šlapat," tvrdí bývalá kamarádka obou dívek

Tereza Hlůšková podle svědectví "druhé" Terezy o drogách ve svém kufru dobře věděla. Na scestí se prý dostala hlavně poté, co se začala stýkat se Simonou a nechala se zlákat vidinou snadného výdělku.

"Na základce byla nejlepší kamarádkou jedné holky, se kterou jsem vyrůstala a jezdila s rodinami na dovolené. Ona občas přivedla Terezu třeba na grilovačku. Terka byla strašně nádherná holka, hodná, ale až tak moc blbá, že se nechala zatáhnout do Simoniných intrik a začala s ní šlapat. Potom řekla, že už nechce roztahovat nohy, že ji to ničí, a začala převážet drogy," uzavřela Tereza pro Expres.cz své svědectví.