Tereza Hlůšková je již dva a půl roku zadržená v Pakistánu a čeká na svůj finální verdikt. U prvního soudu nedopadla česká pašeračka zrovna nejlépe! Soudci rozhodli vzhledem k osmi kilům heroinu v kufru bývalé společnice velice přísně!

Rozsudek osm let a osm měsíců se naší rodačce od začátku nelíbil a proto se ihned odvolala. Jenže, čekání na druhé kolo soudu se vleče dlouhé měsíce a kvůli koronaviru došlo poněkolikáté k odložení celé kauzy!

Minulý měsíc svitla po delší době Hlůškové nová naděje, získala totiž velice prestižního právníka, který slibuje, že ji dostane na svobodu. Mimo jiné ale Tereza oslovila samotného prezidenta, aby se jejímu případu věnovala větší pozornost!

Hlůšková dělá vše, aby na svou kauzu strhla co největší pozotnost

Tereza Hlůšková se přes nepřízeň osudu snaží ze všech sil dokázat, že v celém případu nevinně! "Po pečlivém prostudování případu Terezy Hlůškové a přípravě jejího odvolání věřím, že ji vrchní soud v Láhauru propustí na svobodu," překvapil nedávno nový právník pašeračky Saif ul Malúk nečekanou zprávou!

Zadržené Češce dodal nový zástupce veliké sebevědomí, podle všeho by se mohla dostat domů již na podzim, pokud vše půjde podle plánu!

Hlůšková mezitím napsala dopis prezidentu Pákistánu Árifovi Alvímu a také prezidentovi provincie Islámábád, ve kterém se nachází Láhauru! Pašeračka chtěla upozornit na to, že sedí neprávem!

Od odvolání Terezy Hlůškové již uplynulo mnoho měsíců, stále se ale nic neděje! To vše shrnula ve svém dopise prezidentovi, což potvrdil tamní novinář Alí Aršád.

"Jsem nevinná. Do tohoto špinavého případu jsem byla zatažena! Celá kauza s pašeráctvím je jen spiknutí proti mě. Doufám, že soud rozhodne spravedlivě," postěžovala si podle webu Extra.cz Tereza Hlůšková na další zdržení odvolacího soudu!

Nyní musí pár měsíců vyčkat, podle všeho by měl soud proběhnout z kraje podzimu a všichni s napětím očekávají, zda se nakonec Hlůšková dostane domů, nebo naopak její trest ještě zpřísní. Šíp pro Vás kauzu bude nadále sledovat.