Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pašeračka Tereza má obavy o život, ze strachu vyhrožuje právníkovi smrtí

Tereza Hlůšková
Tereza Hlůšková
Zdroj: Profimedia
Tereza Hlůšková

Tereza Hlůšková odpočítávala dny do dnešního termínu odvolacího soudu, který by měl být její propustkou na svobodu. Nedávno pašeračce už popáté zrušili stání a čekání v cele se zdá být nekonečné. Tereza se ale začala obávat o své zdraví, jelikož ve věznici propukla epidemie smrtelných chorob.

Tereze Hlůškové se smůla vyloženě lepí na paty. V roce 2018 pašeračku zadrželi na letišti a našli u ní v kufru téměř devět kilo heroinu.

U soudu dostala Hlůšková osm let a osm měsíců a proti rozsudku se ihned odvolala, na druhé stání ale čeká už od téměř tři roky a celkem pětkrát místní úřady projednávání kauzy odložily.

Dnes by se konečně měla zadržená Češka dostat před soud a její právník Ashgar Dogar věří, že Tereza opustí brány věznice. Pokud by se tak nestalo, Hlůšková právníkovi vyhrožuje smrtí!

V celách řádí AIDS a tuberkulóza

Jak informoval Blesk, Hlůšková si postěžovala, že místní úřady poslaly do cely vedle ní ženy, které mají údajně AIDS a tuberkulózu.

Pašeračka se obává hlavně druhého onemocnění, jelikož AIDS se nepřenáší vzduchem, nákaza tuberkulózou je ale reálnější, a to Hlůškovou děsí.

Bývalá modelka tvrdí, že takové podmínky rozhodně nejsou normální a nechce být nemocná. Svůj vztek ale nečekaně obrátila proti svému právníkovi Ashgarovi Dogarovi, který jí navíc poskytuje své služby zcela zdarma.

Zabiju ho!

Tereza Hlůšková je už z celé situace psychicky na dně, což dokazuje i její odvážná hláška pro výše zmíněný web. Pašeračka se nechala slyšet, že pokud její advokát situaci nevyřeší, zabije ho.

Za poslední roky si Tereza v pákistánském vězení prošla peklem a stále věří, že se dostane domů dřív, než si odsedí celý původní trest. 

"Terezino odvolání opět nebylo projednáno. Jednání nemohlo proběhnout, protože soudce Ali Baqir Najafi nebyl přítomen. Terezin právník Dogar a státní zástupce se dostavili. Jednání bylo odročeno na 4. října vzhledem k absenci soudce," sdělil minulý týden Blesku zdroj obeznámený se situací Hlůškové. Jak dnes u soudu dopadne a zda stání vůbec proběhne, se ukáže už dnes v odpoledních hodinách.

Hlůšková chtěla být modelkou a skončila jako mezinárodně známá pašeračka

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky